Okunma

PS3 2.20 Güncellemesi Yayınlandı


24 Mart 2008 Pazartesi 22:00
PS3 2.20 Güncellemesi Yayınlandı
Sony PlayStation 3’e internet destekli ilk Blu-ray oynatıcı unvanını kazandıran 2.20 güncellemesi nihayet yayınlandı. Daha önce bahsettiğimiz üzere, BD-Live olarak da bilinen Blu-ray Disc Profile 2.0 desteğinin yanı sıra 2 GB üzerindeki DivX ve WMV formatlı video oynatma imkanı gibi özellikler getiren güncelleme, ayrıca PS3’teki müzik ve fotoğraf listelerini PSP‘ye aktarma olanağı da sağlıyor.

Özellikle Blu-ray izleyicileri için hayati önem taşıyan güncellemeyi, PlayStation 3’ün ana menüsündeki System Update seçeneği ile indirebilirsiniz.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: PlayStation
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PS3 2.20 Güncellemesi Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS3 2.20 Güncellemesi Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS3 2.20 Güncellemesi Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "