Okunma

PS3 SDK Yarı Fiyata İndi


18 Kasım 2007 Pazar 22:00
PS3 SDK Yarı Fiyata İndi
Diğer konsolların yanında biraz hantal ve destek olarak zayıf kalan PS3, bir yandan fiyatlarını düşürerek diğer yandan da DivX gibi diğer konsollarda olmayan destekleri bünyesine dahil ederek en iyi olmak için olan arzusunu kanıtlıyor.

Nintendo Wii‘nin fiyat avantajının yanında yeni nesil oyun oynama yöntemleri karşısında zayıf düşen ve diğer büyük rakibi olan Xbox360‘ın bol oyun, yazılım ve aksesuar desteğiyle karşı karşıya kalan Sony PlayStation 3 hak ettiği yeri elde etmek için elinden geleni yapıyor.

Detaylı olarak özelliklerine bakıldığında donanımsal özellikleri ve oyunlarıyla diğerlerine göre oldukça üstün özelliklere sahip olan PS3, piyasaya geç çıkması ve takiplerinin başarılı stratejileri yüzünden zor zamanlar geçiriyor.

Son olarak gerçekleştirdiği büyük PS3 SDK indirimi ile oyun geliştiricileri tarafından daha iyi bir alternatif haline gelmeye çalışıyor. Muhtemelen bu yüzde 50’lik indirim ile birlikte oldukça fazla ilgi çekecek ve amacına ulaşacaktır.

Konsol Savaşları giderek kızışmaya başlarken muhtemelen biz oyunseverler bu durumdan karlı çıkacağız…

Bilgi için: PlayStation
Yazan: Güren Gürsel
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “PS3 SDK Yarı Fiyata İndi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Daha yeni aldım hevesimi kırmayın, ne alcaz onuda yazsanıza o kötü bu kötü 🙁

" PS3 SDK Yarı Fiyata İndi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS3 SDK Yarı Fiyata İndi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS3 SDK Yarı Fiyata İndi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "