Okunma

PS3’ün Gerçek Gücünü Ne Zaman Göreceğiz?


01 Nisan 2009 Çarşamba 15:36
PS3’ün Gerçek Gücünü Ne Zaman Göreceğiz?

PlayStation 3’ün gerçek gücünü görmek isteyenler, Final Fantasy XIII‘ün çıkışı ile birlikte muradına erebilecek. Zira oyunun yapımcısı Yoshinori Kitase, FFXIII ile ilgili soruları yanıtlarken, yayınlanan demo sürümün konsolun %50 gücünü kullandığını ve tam sürüm Final Fantasy XIII’ün PS3’ü neredeyse %100 kapasiteyle çalıştıracağını iddia etti.

Örnek olarak, Final Fantasy VII PS1 için, Final Fantasy X de PS2 için ne anlam ifade ediyorsa, FF13’ün de PS3’te o kaliteyi sunacağını belirten Kitase, buna rağmen Blu-ray ve sabit disk kapasiteleri sayesinde PlayStation 3’te disk değiştirme sorunu yaşanmayacağını da yineledi.

:: Final Fantasy XIII PS3’ün limitini zorlar mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “PS3’ün Gerçek Gücünü Ne Zaman Göreceğiz?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Vay vay hadi bakalım… T.Koc

" PS3’ün Gerçek Gücünü Ne Zaman Göreceğiz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS3’ün Gerçek Gücünü Ne Zaman Göreceğiz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS3’ün Gerçek Gücünü Ne Zaman Göreceğiz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "