Okunma

PS3’ün Yeni Versiyonu Teyit Edildi


18 Ağustos 2009 Salı 14:24
PS3’ün Yeni Versiyonu Teyit Edildi

Aslında PS3‘ün yeni versiyonunun bilgisi Sony’den gelmedi. En güçlü rakiplerinden olan Microsoft yeni PS3‘ün varlığını teyit etti. Microsoft’un Avrupa sorumlusu Chris Lewis tarafından yapılan açıklamaya göre yeni gelecek olan Sony PS3 Slim, Xbox 360‘ın fiyatını etkilemeyecek.

XBox 360‘ın bu yıl kullanıcılardan oldukça fazla ilgi gördüğünü sözlerine ekleyen Lewis esas kapışmanın donanımlarda değil de donanımlar için çıkarılacak oyunlarda olacağını söyledi. XBox 360, PLaystation‘a göre fiyat avantajına sahip ve bu avantajını yeni oyunlar ile sürdürmek istiyor. Aldığımız bilgilere göre yeni PS3 ile birlikte Sony kullanıcılarını yeni oyun bombardımanına tutacak.

:: Oyun konsolu kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi oyunları oynadığınızı bizimle paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PS3’ün Yeni Versiyonu Teyit Edildi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS3’ün Yeni Versiyonu Teyit Edildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS3’ün Yeni Versiyonu Teyit Edildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "