Okunma

PS4 20. Yıl Sürümünü Kristalle Kapladılar


02 Şubat 2015 Pazartesi 06:20
PS4 20. Yıl Sürümünü Kristalle Kapladılar

Çok nadir ve değerli olan PS4 20. yıl özel üretim konsoluna sahip olan krystalboutique adlı Ebay satıcısı, konsolu Swarovski’nin altın kristalleriyle kaplatıp konsolu tekrardan satışa koydu.

Swarovski özellikle kristaller üzerinde uzmanlaşmış bir takı ve aksesuar markası. Bu müthiş konsolun PlayStation logosu bile kristalden yapılmış.

Resimlerden daha fazlası

“Resimler gerçek görüntüsünü kesinlikle yansıtmıyor.” diye yazmış konsolun sahibi.

“Bakması bile insanda heyecan uyandırıyor. Oldukça şık bir gösteriş ürünü ve ayrıca tamamen fonksiyonel bir konsol. Playstation tarihinin özel bir parçasına sahip olmak veya müthiş bir hediye vermek isteyenler için güzel bir ürün.” diye de ekleniyor.

Sony, bu PlayStation modelinden sadece 13000 adet üretti ve her ürün teker teker numaralandırıldı. Bu nomaralar bile kristal ile kaplı.

Konsolun fiyatı £399’du fakat İngiltere’de kısa bir süre boyunca £19.94’dan satılanları bile oldu. Tabiki satışların ardından bu konsollar Ebay’e binlerce pound’dan koyulmaya başlandı.

Bu hafta Sony Japan, 00001 numaralı PS4 20. yıl özel üretim konsolunu £85000’dan açık arttırma ile sattı. Bu satıştan elde edilen gelir bağışlandı.

Kaplanmış PS4 ile ilgilenen arkadaşlar için, ürünün açık arttırma fiyatı £2000 ve resimdeki bere de bedava.

:: Siz böyle bir konsolu tercih eder miydiniz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “PS4 20. Yıl Sürümünü Kristalle Kapladılar”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  altın kaplamasını bekliyorum

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bülent Ersoy alır

 3. SDN Okuru dedi ki:

  swarovski ise buna para verilir

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Oo bereye ihtiyacım vardı çok iyi oldu bu hemen almalıyım.

" PS4 20. Yıl Sürümünü Kristalle Kapladılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS4 20. Yıl Sürümünü Kristalle Kapladılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS4 20. Yıl Sürümünü Kristalle Kapladılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "