Okunma

PS4 Oyunlarının Fiyat Aralığı Açıklandı


18 Eylül 2013 Çarşamba 06:09
PS4 Oyunlarının Fiyat Aralığı Açıklandı

Bilindiği üzere Sony‘nin yeni nesil konsolu Playstation 4, 29 Kasım‘da raflardaki yerini alacak. Avrupa‘da ikinci faz konumunda olan ülkemizde ise, cihazın satışa sunulması Aralık ya da Ocak ayında gerçekleşecek.

Daha önce yaptığımız haberlerde, Sony‘nin yeni nesil konsolu Playstation 4‘ün satış fiyatının 1249 ile 1349 TL arasında olacağını sizlerle paylaşmıştık. Cihazın fiyatının belli olmasının ardından, PS4 oyunlarının kaç TL‘den satılacağı da merak konusu olmuştu. Konu ile ilgili bir açıklama da bulunan Mustafa Yiğit, Playstation resmi forum sitesi üzerinden şunları söyledi;

“Bildiğiniz üzere Sony Eurasia olarak Türkiye‘deki alım gücünü de göz önüne alarak oyun fiyatlarını sübvanse ederek/ destekleyerek bağlı bulunduğumuz Avrupa bölgesi fiyatlarının altında satmaya çalışıyoruz. Bütçemizi bu fiyat desteğine ve Türkçeleştirmeye harcamayı tercih ederek, reklam harcamalarımızı optimum seviyelerde tutmaya özen gösteriyoruz.

Fakat oyunları Avrupa bölgesinde olduğumuz için euro üzerinden satın almaktayız ve de 6,7% özel tüketim vergisi ödemekteyiz. Buna rağmen bu sene çıkardığımız bütün oyunları aşağıda göreceğiniz üzere destekledik. (Euro kurundan hesabı kendiniz yapabilirsiniz, ötv’yi de ekleyerek)

Sly Cooper (PS3) Türkçe dublaj – Avrupa 49 Euro Türkiye 99 TL

Puppeteer (PS3) Türkçe dublaj – Avrupa 49 Euro Türkiye 99 TL

God of War: Ascension (PS3) Türkçe dublaj – Avrupa 69 Euro Türkiye 119 TL

The Last of Us (PS3) Türkçe altyazı- Avrupa 69 Euro Türkiye 129 TL

Beyond (PS3) Türkçe altyazı- Avrupa 69 Euro Türkiye 149 TL

Hepinizin tahmin edeceği üzere şirket olarak bizim de yıllık bütçemizin bir sınırı var ve de satış adetlerini de göz önünde bulundurarak her oyun fiyatını desteklemeye çalışıyoruz.

PS4‘te de bu politikamıza devam etmeyi düşünüyoruz. Fakat euro kurunun geldiği noktaya ve bu sene desteklediğimiz oyun sayısı dolayısıyla bütçemizin de geldiği noktaya bakınca PS4 oyunları için 179-199 TL aralığında bir fiyat beklediğimizi sizlerle paylaşmak istiyorum.

PS4 oyunları için şu anda paylaşılan çıkış fiyatları 69 euro, eğer ki bu fiyatta bir indirim olursa ya da euro kuru daha uygun seviyelere gelirse bu fiyatların daha da aşağıya inmesi olasılığı tabii ki var. Ayrıca PS4 oyunlarında da önceliğimiz Türkçeleştirmeye devam etmek olacak. Şubat ayından beri PS4 oyunlarında olabildiğince fazla Türkçe oyun çıkarabilmek için uğraşıyoruz.

Türkiye‘deki oyuncuların alım gücünün farkındayız ve de sürekli oyun fiyatlarını desteklemeye çalışıyoruz. Pazarlama bütçemizin çoğunluğunu bu işe harcamamız bunun en büyük göstergesidir.”

Şunu da belirtmek isterim ki Mustafa Yiğit‘in verdiği bu rakamlar Sony‘nin kendi dağıttığı oyunlar için geçerli. Yani EA, Ubisoft, 2K, Konami ve benzeri firmaların oyunları bu fiyatların daha da üzerinde olacaktır.

:: Sizce PS4 için belirlenen fiyat aralığı pahalı mı?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}


yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360’a sahip fakat gözü PlayStation 4’te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

68 yorum - “PS4 Oyunlarının Fiyat Aralığı Açıklandı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ülkemizde ne kadar cahil insanlar var bu yorumları okuyarak görmüş olduk.
  Bak kardeşim, sen playstation 4 350 dolar demişsin, hayır, playstation 4 amazonda 399 dolar, diğer yerlerde 449 dolar.
  Dolar 2.20 kuruş, çarp 450 ile. 990 lira.
  Haa bir de türkiyeye gelirken ödenen gümrük vergisi var 110 dolar.
  240+990=1230 lira, haa bir de sony garantisi var o da 25 dolar, 1285 lira.
  Kargo parasını da ekliyelim, her playstation için 25 dolar.
  1340 lira.
  Evet, sizin o “amerikada 800 lira böhüü” dediğiniz playstation 4 1340 liraya geliyor.
  Haa bir de avrupadan bahsedelim.
  Avrupada playstation4 399 euro’cuk, yani çarp 2.90’la 1160 lira.
  Evet avrupalılar 1160 liraya alıyor.
  Türkiyede doğru askeri ücret 846 lira, ama zaten 846 lira maaş alan adam kendini zor doyuruyor abi, niye playstation alsın, salak mı?
  Bu arada türkiyenin çoğu asgari ücret almıyor artık, türkiye’de maaşlar düzeliyor yavaştan, normal bir devlet memuru 3000-4000 lira maaşı rahat rahat alıyor, eskisi gibi günde 12 saat çalışıp 1500 lira maaş almıyor.
  Günümüzde türkiyede fakir sınıf insanlar asgari ücretli
  Orta alt sınıf insanlar 1500-2000 tl maaşlı
  Orta sınıf insanlar 4000-5000 tl maaşlı
  Orta üst sınıf insanlar 10000-15000 tl maaşlı
  Zengin sınıflar 30k+ maaşlı oluyor.
  Anlıyacağınız, türkiyede konsolculuk orta alt sınıf ve üstü için.
  Hem bak brezilyaya! Asgari ücret 460 lira, playstation 4 2500 lira!
  Brezilyada gamer olmak için en az orta üst sınıf olmak gerek.
  Bizene brezilyadan böhüü! Demeyin, biz gene iyiyiz, hem aynı zamanda dikkatli araştırırsanız 1100-1200 gibi fiyatlara ps4 bulursunuz.
  Oyunlara gelirsek.
  Amerikada oyunlar 60 dolar doğru, bir oyuna da 180 tl çok, hatta adını vermem istemediğim türkiyenin en ünlü teknoloji mağazalarından birinde call of duty ghosts’u 280 liraya gördüm!
  Haklısınız, bu bir soygun.
  Amaa, bunu aral game yapıyor, akıllı insan aral game’den alışveriş yapmaz.
  Dikkatli araştırın, 120-150 tl arasına tüm oyunları satan siteler var, aslında daha ucuza bile var, ama onlara güvenmiyorum, sizi bilemem.
  Ayrıcaa, ps4 alırsanız onlıne için PSN üyeliği zorunlu, pahalı değil, yıllık 99.99 tl.
  Çok pahalı böhüü diyip hergün 1 paket sigara içip her ay sigaraya 2-3 yıllık PSN üyeliği kadar para vereni de gebertirim.
  PSN store her ay 2 oyun veriyor, oyunlar genelde kötü oluyor ama bazen iyileri de çıkıyor, zaten verilen oyunlarda metacritic notu 70+ olanlardan seçiliyor.
  Aynı zamanda senede bir kez çok satan cidden iyi bir oyun veriliyor. Yani senede 25 oyun!
  Oyunların tanesi 4 lira gibi bir fiyata geliyor, bir oyuna 180 lira vermek yerine 4 lira veriyorsunuz!
  Aynı zamanda PSN’de kardeşlik diye bir şey var, örneğin bir oyun almak istiyorsunuz, oyunun kutulu hali 250 lira! Soygun! Böhüüü!
  Hayır!
  PSN’de aynı oyun 180 lira!
  Çok pahalı böhüü! Değil!
  Kardeşlik diye bir şey var!
  Yeni bir PSN hesabı açıyorsun, oyunu satın alıp playstation’una indiriyorsun, bir arkadaşına PSN hesabının şifresini falan söylüyorsun, o da kendi playstation’una indiriyor!
  Arkadaşından da 90 lirayı alıyorsun.
  Tabii istersen daha az veya daha çok alabilirsin

 2. SDN Okuru dedi ki:

  yaa ps4 konsol fıyat ıyı oyun ları dusurun arkadasım 179 tl oyunmu olur tek bır cd yaa.. bıttımı gıttı 180 tll uctu … oyun alamıyoruz fıyatlar dussun artık ..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  bukadar bahalı bir cihaz neden icinde oyun koymuyolarki cihazın icine bence her oyun olmalı

 4. SDN Okuru dedi ki:

  399 dolara abd den aldım cihazı, oyunların en pahalısı 50 dolardı en ucuzu 26 dolardı ve 10 tanede oyun aldım, orjinal 2. kol hepsi 900 dolar gibi bir şeye geldi. İphone 5s 350 dolardı, arkadaş yazık bu millete vallahi billahi yazık. Arkadaşlar InJustice Gods Among ve Call of Duty: Ghosts şiddetle tavsiye ediyroum ben başından kalkamıyorum oynarken. Saygılar…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  bu konami ps4 için pes cıkarmıcakmı arkadaslar bılgısı olan varmıı

 6. SDN Okuru dedi ki:

  e normal mselea mw3 ps3 sürümde fiaytı 180 tlydi ama gönül isterki 120 tl filan olsa keşke ama biraz zamana bağlı zamnala düşer eminiki

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiye’de konsol oyunculuğu ne yazık ki pahalı bir hobi. ABD’de 60$ olan oyun Türkiye’ye 180-200 TL’lik fiyatlar ile geliyor, kısacası ABD’de 120 TL iken dağıtımcı firma burada üzerine 60-80 TL koyuyor. Konsol deseniz, 399$ yani 800 TL olan konsol buraya neredeyse iki katı fiyatla 1400 TL’ye geliyor. Durum böyleyken Türkiye’de önemli bir pazar haline gelemiyor Video Oyunculuğu. Oysa ABD’de sinema sektörünü geçti oyunlar, en fakir insan bile ulaşabiliyor.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  bir oyun en düşük 180 tl ise ve ps3ün fiyatıda 1400 desek 1400/180den 7 oyun parası bir ps4e denk gelir böle fiyat mı olur ? ps4 ya da xboxone hangisi kırılırsa ona yönelirim fiyatlar böyle oldukça. daha konsol almak için kıçımızı yırtıyoruz birde oyunlara konsol parası vermek nasıl mümkün olsun ? şimdilik ps3le idare ederiz yandaşlar(yaklaşık 2 yıl)

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Bence bütün müşteriler ağız birliği yapsın kimse oyun moyun konsol monsol almasın. Bunlara para vermek zaten enayilik, zengin de olsan enayilik ne öptürcen kendini. Aynı oyunu aynı kalitede 4gb ekran kartı rami sunan bir laptopta bile oynarsın hem de para vermezsin. Üstelik bilgisayarın olur fena mı, oyun oynucan başka bi işe yaramayan bir alet sonuçta: ps3 ile kim oyun dışında başka ne yapabildi, bu işin sırrı şudur: konsolu maliyetinin biraz üzerinde satarsın millet alır evine koyar, oyunları da 49 tl de sabitlersin, tek dil desteği türkçe verirsin, başka dilde başka altyazı ile dahi oynanmaz: o zaman oturup 200 tl 1 oyun satçağına 1 adet enayiye, gelir 20 adet türk senin bu oyunun 50 tl den alır sen de 50 ₺ x 20 = 1000 tl 1 günde cebe indirirsin, kimse de gücenmez alınmaz. Ama sen türkiyede bir oyunu hem ingilizce hem türkçe seslendirmeli hem de 8 altyazı dil desteği ile satarsan tabi ki adam senin oyununu mağazadan alıp yurt dışında kaçak olarak satar: kırpçaksın hacı kırpçaksın: o oyunu başka lisanda ve başka altyazı dilinde oynamak mümkün olmayacak: çoluk çocuk ana baba bayram edcek sizin cepler de para dolcak ama bu akıl sıradan varandaşta var koskoca sony yetkililerinde yok,,, tuzu kuru ile uğraştığımız boşuna zaten, zenginin malı züğürtün çenesi hesabı… Valla ben zengin de olsam sırf bu gıcıklığımdan dolayı alıp ilgilenmem bile, varın gerisini siz düşünün…

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaslar avrupada ps4 399 euro(1100 tl) ama fiytlari arttiriyorlar

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Abi bunun Sony ile çok fazla alakası olduğunu düşünmüyorum.. Oyunları euro üzerinden alıyosun.. Euro kuru ne kadar artarsa senin oyunu aldığın fiyat da doğru orantılı artıyor.. Burda devlete sormak lazım soruyu…

 12. SDN Okuru dedi ki:

  alone ın the dark çıksın ben 500 lirada veririm o oyuna.

 13. SDN Okuru dedi ki:

  resident evil serisi devam edecek mi bilgisi olan var mı ?

 14. SDN Okuru dedi ki:

  abi ps3 çıkş fiyatı 1500 tl civarıydı normal bence

 15. TIGUAIN dedi ki:

  Parayı bu kadar yüksek tutmak zaten başlıca ***** xbox one’ı nefret ettiren geliş zamanı.Şimdi PS4 ise fiyat ile kendisinden nefret ettirdi.

 16. SDN Okuru dedi ki:

  ps 3 ilk çıktığında 1700 filandı ps 4 ucuz olacak ide sevindim halbuki oyunlar pahalıymış yine aynı yere gelio ha ps 4 pahalı olmuş ha oyunlar fark eden bişey yok

 17. SDN Okuru dedi ki:

  ps3 de 21 tane oyun var onları elimden çıkarırsam birde ps3 ü satarsam 1 tane ps4 alacak param olur

 18. SDN Okuru dedi ki:

  Ps4 800 tl olmali oyunlari 100 tl olmali ki herkez doya doya oynasin bence bu fiyat cok pahali acele etmemeli diye ***** ciktiginda bir dunya paraydi simdi 550 ile 600 arasi ilk cikan hersey pahali oluyor.

 19. SDN Okuru dedi ki:

  devenin nalı hatta takunyası bu ne la sony konsoldan değil oyundan kazanıyor lavuklar çapraz strateji uyguluyor ben onaylıyorum türkçeleştirilmesini ben ingiliz yada çinli değilim türküm ve türkçe anladığım dilde oynamak isterim

 20. SDN Okuru dedi ki:

  120 lira oyun olsa iki arkadaş oynasalar cafeye gidip 240 liralık oyin oynayip hergun değişik sekilde oynarlar. gunluk 10 liralık oynasalar nerdeyse 1 srne eder

 21. SDN Okuru dedi ki:

  o asgarî ücretle geciniyor sen asgarî beyinle ancak bu yorumu yapabilirsin zaten.

 22. SDN Okuru dedi ki:

  ea ve konami degilde bandai,namco,square enix oyunlar ps4 te güzel gidecek diğer oyun zaten pc ye cıkıo ea ve konami gbi güçsüz firmalar

 23. SDN Okuru dedi ki:

  ALAN BULURLAR BELKİ

 24. SDN Okuru dedi ki:

  Bu ps4 du de krarlar hacı..

 25. SDN Okuru dedi ki:

  Bence pahali yha diger ulkelerde ucuz ama Turkiyede pahali

 26. SDN Okuru dedi ki:

  bence sony

 27. SDN Okuru dedi ki:

  türkçe dublaj oyuna vereceğim parayla dil kursuna giderim ayda bir oyun 120 tl ortalama dersek türkçe dil kursuna giderim hem dil öğreirim hemde önümüzdeki aylarda çıkan oyun fiyatlarında fiyat farkından kurtulurum 🙂 vay arkadaş 120 tl bu gidişle dil kursu en mantıklısı

 28. SDN Okuru dedi ki:

  bence ps4 ün fiyatı 1200 tl den yukarı olmamalıdır

 29. SDN Okuru dedi ki:

  aynen yuh. zengin isi bu.

 30. SDN Okuru dedi ki:

  fiyatlar ucuk. birkac sene daha beklicez, ucuzlasin, o zamana kadar 2. el ps3 lerle idare edicez artik

 31. SDN Okuru dedi ki:

  Abi çok pahalı ps3 çıktığında oyun fiyatları böyle değildi.

 32. SDN Okuru dedi ki:

  ps 4 için belirlenen fiyat aralığı normal yani tahmin ettiğim gibi fakat oyunları beklediğimden pahalı . Bu oyunların fiyatını görene kadar ps4 almaya kesin karar vermiştim ama şimdi unuttum diyebilirim )) Kaçtane oyunseverimizin maaşı veyada eline geçtiği para bunlara dayanacak

 33. SDN Okuru dedi ki:

  Ulan bu memleket adkari ucretlileri oldurfu bide gulelim dedik oyun oynuyalim onuda cok goren var bizde insaniz unutmayin

 34. SDN Okuru dedi ki:

  Jailbreaki haketti

 35. SDN Okuru dedi ki:

  yuh anasını satayım yine alamayacaz ps ederim böyle işe arkadaş negüzel ucuz olsaydı da alsaydık oynasaydık bu ülkede korsan satıştan şikayet ediyorlar ama bu ülke korsan zaten servetini alırlar adamın ya

 36. SDN Okuru dedi ki:

  herşeyi geçtim bizim ülkedeki vergi sistemi kesinlikle değişmeli. 2 liralık mal 5 liraya eline geçiyor.

 37. SDN Okuru dedi ki:

  oha abi ya! ps4 amazonda $350 yani yaklaşık 700TL felan, türkiyede neden 1249TL!!!!!!

 38. SDN Okuru dedi ki:

  standartları Türkiyeden yüksek olan ülkelerde fiyatının Türkiye fiyatından ucuz olması beni çok üzüyor ve kendimi enayi gibi hissetmeme neden oluyor,biz neden daha pahalıya almak zorundayız ki,çok saçma.

 39. SDN Okuru dedi ki:

  verilen örneklerde 69 euroluk oyunlar 129 ve 149 tl’den satildi denmiş. ps4 oyunlarının da fiyatı 69 euro denmiş. o zaman neden 129-149 tl arası bir fiyat vermek yerine 179-199 arası fiyat verilmiş ?

 40. SDN Okuru dedi ki:

  İnternette amerikalı çocuklarin ps3 oyun koleksiyonlarını goruyorum kitapligi doldurmuslar. Ulkeme bakiyorum bi gta 5 suanda 200+ tl. Korsan oynamaya zorluyolar resmenresmen. Yeni nesilde de belki oyunlarin fiyati iyi olur dedim yine hayal kırıklığına ugradm

 41. SDN Okuru dedi ki:

  ben de şunu söylü***** tek sıkıntı fiyat kardeşim…ben de dahil bir çok insan fiyatlar 40-50 tl barajında oynasa eminim bir çok insan orjinal alacaktır.neden online keyfimi, yok banlanma riskini sürekli sorun yapayım..bence yetkililer vurgun yapmak yerine sürümden kazanma yoluna gitmeli..bir yıllık planınızı da bunun üzerine ***** farkı ölçün.kar mı zarar mı ona göre yol belirleyin..

 42. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar tepkilerimizi ps kendi forumunda ve twitter dan mustafa yiğite iletirsek daha etkili olacaktıe

 43. SDN Okuru dedi ki:

  boşa yazıyoruz düzelcek bi durum değil korsana devam hemde alabildiğiniz gibi dert etmeyin oyununuz oynayın. o asgari ücret oyunu nasıl alsın diyen zavallıyada bi yeri tavan yapmış ne ustalar biliyorum ben hem calışıp hem oyunun hakkkını veren akıl lazım snn gibi kendini zeki sanıp sağda solda öptürmez kendi oyunuda bulur ucuzunuda sen

 44. SDN Okuru dedi ki:

  bence biz kandırılıyoruz bu oyunların çoğu 7 ile 13 gb arası nerde benim blu ray deki geri kalan 30 gb lar kardeşim dvd ye basın yapın 50 – 60 tl milllet alsın

 45. SDN Okuru dedi ki:

  biz ne avrupa ülkesiyiz nede avrupa birliği üyesi, senin masrafların müşterileri bağlamaz sony, ucuza satarsan kazanırsın, pahalıya satarsan kaybedersin… 30 tl ye bile pc oyunu bulabiliyorsan bu ülkede, insanların çoğunun asgari ücretli olduğu bu ülkede, ya uygun fiyata satarsın, yada elindekilerle yetinip susarsın… var mı ötesi… Bu arada korsan korsan diyenlere söylüyorum; uygun fiyata satıldıda almam diyenler mi oldu? bildiklerimin (internet, çevre vs…) çoğu yüksek fiyattan şikayetçi…

 46. SDN Okuru dedi ki:

  SDN OKURU demiş ki:Hala asgari ücret diyen var 🙂 Artık sadece gülüyorum.. Asgari ücret alan adamın konsolla işi ne 🙂 Komiksiniz…
  Lan gerizekalı asgari ücret alan ölsün mü?
  Oyun oynamayı seven asgari ücretli biri olamazmı?

 47. SDN Okuru dedi ki:

  benim anlamadığım neden türkiyede ps4 fiyatı tek fiyat değil neden sabit değil 1249- 1349 arada 100 tl oynuyor azmı oyun fiyatları fırsatçılar ülkesi Türkiye için biraz az kalmış bile daha yüksek bekliyordum

 48. SDN Okuru dedi ki:

  Millet oyunlar pahalı değil, kazanç az olduğu için bize öyle geliyor.
  50 euro= 133 lira
  70 euro= 186 lira

 49. SDN Okuru dedi ki:

  Ps4 çıksada ps3 alsak oyunları ucuzlar 🙂

 50. SDN Okuru dedi ki:

  Oyunda cihazda pahalı, ikisinden birinin ucuz olması lazım.

 51. SDN Okuru dedi ki:

  farkında mısınız bilmem oyunlar burada ucuza satılıyor olacak?

 52. SDN Okuru dedi ki:

  avrupadan ucuz bu kadar vergiye ragmen ihrac edebiliriz belki veya bizde vergiler bu oyun alanında cok dusuk

 53. SDN Okuru dedi ki:

  “Komiksiniz” diyen arkadaşa sesleniyorum. Asgari ücret alan adamın işi olmaz evet ama onunda bir çocuğu olduğunu unutmamak gerek.

 54. SDN Okuru dedi ki:

  Yurt disindan oyun getirmekde yasak olur yakinda

 55. SDN Okuru dedi ki:

  Hala asgari ücret diyen var 🙂 Artık sadece gülüyorum.. Asgari ücret alan adamın konsolla işi ne 🙂 Komiksiniz…

 56. SDN Okuru dedi ki:

  ondan sonra diyorlarki Türkiyede korsan oyun satıyor satar abi bu fiyatlara kim ulaşabilir azınlık sadece alan bile en fazla bi kaç tane oyun alabilir bu nasıl bir saçmalık ya fiyatı maksimum 50 tl yap bak o zaman satış rakamları 3 e 5 e katlıyo artı cihaz satışları hakeza öyle korsana devam yapacak bişey yok bu fiyatlarla oyun oynanmaz

 57. SDN Okuru dedi ki:

  Fiyatlara bak ! Ondan sonra insanlar neden ps leri kırdırıyo neden korsana yöneliyo..

 58. SDN Okuru dedi ki:

  1 dolarlık oyunları bile bedava yükleyen bir millete az bile

 59. SDN Okuru dedi ki:

  oha diyorum sayın seyirciler…

 60. SDN Okuru dedi ki:

  ben açıklamayı tatmin edici bulamadım psn üzerindende aynı fiyata satıldı adı geçen oyunlar sözde blurey ve kargolama ücreti düşülünce ucuz olması gereken oyunlar gene pahalıydı insanları kandırıyolar

 61. SerdarGokcen dedi ki:

  Coşmuşlar mübarekler.

 62. SDN Okuru dedi ki:

  bu oyunları bu kadar fazla fiyata satıyorlar millet alamıyor sonra yok efendim neden kopya kullanıyorsunuz…

 63. SDN Okuru dedi ki:

  anca poh poh çekmiş asgari ücret 800 tl sen 200 tl oyun yap, mutlaka alan olur fakat orginal oyun piyasası fiyatlarını makul seviyede tutsa kopya oyuna destek vermese sürümden kazansa daha iyi olmaz mı

 64. SDN Okuru dedi ki:

  Türkçeleştirme ek masraf getiriyorsa oyun fiyatına hiç gerek ***** seçeneği yeterli ***** fazlası oyunun orjinal atmosferini de bozuyor.

 65. SDN Okuru dedi ki:

  120 TL den fazlası saçmalamaktır.

 66. SDN Okuru dedi ki:

  konsolu almak sorun değilde öyle kolay oyun alınamıyor artık. 6 tane oyun aldınmı konsol fiyatını geçicek nerdeyse. Sıkıntı büyük

 67. SDN Okuru dedi ki:

  Ah be Sony herkes sen mi

Yorum yazın

Geri bildirim