Okunma

PSP GO’dan Korsana Hayır


30 Ağustos 2009 Pazar 17:52
PSP GO’dan Korsana Hayır

SCEA (Sony Amerika) pazarlama sorumlusu John Koller, PSP Go’nun kullanacağı firmware’nin tamamen farklı ve özgün bir işleyişe sahip olacağını, en büyük özelliğinin ise korsan oyunları oynatmamak olacağını belirtti. Ayrıca Koller bu yeni firmware’nin PSP GO oyunlarının riplenmesine (orjinal yapımın kırılarak başka bir fiziksel medya ortamına aktarılması)
de kesinlikle izin vermeyeceğini ifade etti.


PSP GO’nun yeni tasarımı birçok tartışmayı beraberinde getirdi

PSP GO’da bulunacak yenilikler hakkında da bazı ipuçları veren John Koller: ” Cihazımız çok yönlü koruma sistemiyle birlikte geliyor ve konsolda harici batarya bulunmayacak. 3000 modeli ile elde ettiğimiz başarılar ortada, üzüldüğümüz nokta bu modelde korsan yapımların kullanımının yaygınlaşmış olması, PSP GO ile bunun olmasını kesinlikle önleyeceğiz” dedi.

:: PSP GO satın almayı düşünüyor musunuz ?
yazarRumi Çabuk

Bilişim dünyasına gönül vermiş olan Rumi, bu alanda kendine sıkı bir kariyer hedefliyor. Bu yüzden de fırsat bulduğu her anı, yazı yazarak değerlendiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP GO’dan Korsana Hayır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP GO’dan Korsana Hayır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP GO’dan Korsana Hayır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "