Okunma

PSP Phone İçin Sürpriz İddialar


30 Kasım 2010 Salı 10:00
PSP Phone İçin Sürpriz İddialar

Henüz resmi olarak açıklanmayan fakat 9 Aralık tarihinde düzenlenecek olan bir etkinlik ile tanıtılması beklenen PlayStation  Portable ile akıllı telefon karışımı cihaz hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı. (PSP Phone Çok Yakında)

Mobilecrunch adlı bir sitede, adı henüz belli olmayan fakat herkesin PSP Phone olarak adlandırdığı cihaza dair bazı önemli detaylar, güvenilir olduğu iddia edilen kaynaklar tarafından açığa çıkarıldı.

Ekran ve Çıkış Tarihi

Söylentilere göre PSP Phone’un ekranı üzerinde önemle duruluyor. Sony, aynı iPhone 4′ün ekranına benzer bir ekran tasarlıyor. Bunun için ise Sony Bravia teknolojisinden faydalanıldığı belirtiliyor.

Ürünün piyasaya en erken Şubat ayında sürülebileceği belirtilirken, o ay düzenlenecek Mobile World Congress’e yetiştirilmek için uğraşıldığı söyleniyor.

 

PSP Phone’un ilk görüntüleri bir süre önce Engadget tarafından internet ortamına sızdırılmıştı. Cihazın tasarımı PSP Go ile benzerlik gösteriyor

 

Farklı Bir Cihaz

PSP Phone’un kontratsız fiyatının 500$ civarında olması bekleniyor. Cihazla beraber 5 adet ücretsiz oyun verileceği de söyleniyor. (PSP 2 Bu Mu Acaba?)

Cihaz hakkında ortaya atılan en önemli iddia ise eski PSP oyunları ile uyumlu olmayacağı yönünde. İddialara göre yeni cihaz, önceki PSP’lerden farklı bir serinin ilk üyesi olabilir.

Hatta ürünün adında PlayStation markası yerine XPERIA’nın kullanılabileceği belirtiliyor.

Farklı bir seride yer alacağı iddia edilen cihazın oyunlarının fiyatları da mevcut PSP oyunlarından az olacak. Oyun fiyatlarının en fazla 10$ civarında olacağı belirtiliyor.

 

:: PSP Phone sizce başarılı olabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP Phone İçin Sürpriz İddialar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP Phone İçin Sürpriz İddialar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP Phone İçin Sürpriz İddialar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "