Okunma

PSP Sahiplerinin Rüyası Gerçek Oluyor


18 Mart 2009 Çarşamba 08:25
PSP Sahiplerinin Rüyası Gerçek Oluyor

Sony Conputer Entertainment Europe, PSP için online çizgi roman arşivi sunacağını bir video ile duyurdu. Binlerce çizgi romana anında erişim sağlayacak olan yeni servis, Auto-Flow adlı bir okuma mekaniğini de beraberinde getirecek.

Alışkanlıklarınız Değişecek

Online ortamdaki çizgi romanlar arasında türe, seriye veya yazara göre aramalar yapabileceğiniz çizgi roman servisinin nasıl ücretlendirileceği şimdilik bilinmezken, ihtimaller arasında sınırsız abonelik veya çizgi roman başına ödeme bulunuyor.

:: PSP’den çizgi roman okumak ister miydiniz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP Sahiplerinin Rüyası Gerçek Oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP Sahiplerinin Rüyası Gerçek Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP Sahiplerinin Rüyası Gerçek Oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "