Okunma

PSP2 mi Acaba?


29 Kasım 2010 Pazartesi 08:09
PSP2 mi Acaba?

Amerika patent ve marka ofisine yapılan başvuru ile Sony‘nin almak istediği yedi adet patent gözler önüne çıktı. Bu patentler arasındaki en ilgi çekeni ise Sony’nin yapmayı tasarladığı iki parmak dokunma teknolojisi sunan bir ekran.

Sony’nin bu yeni paten başvurusu aslında yeni gelecek teknolojilerinde habercisi. Sony başvurularından bir tanesi de yine çoklu dokunmatik desteğine sahip ekran, fakat ürünün arka bölümünde konumlandırılmış. Bu teknolojide bize Motorola‘nın Backtrack teknolojisini hatırlatıyor.

Başvurusu yapılan patentlerle ilgili Sony’nin bir açıklaması yok. Fakat tüm teknoloji dünyası bu patentlerin PSP2 için olabileceği üzerinde hemfikir. Yazımızın ilerleyen sayfalarında Sony’nin patenlerini aldığı birkaç dizaynı görebilirsiniz.:: Sony PSP hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP2 mi Acaba? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP2 mi Acaba? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP2 mi Acaba? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "