Okunma

PSP’ler Renklendi


19 Ağustos 2009 Çarşamba 11:12
PSP’ler Renklendi

Turkuaz Yeşili ve Gül Pembesi renklerine sahip yeni modeller, Kasım 2009’da Avrupa ve PAL bölgelerindeki kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Şeffaf renkli çerçeveleriyle kendi stilini ifade etmek isteyenler için tasarlanan yeni PSP3000 modelleri, istenilen yerde ve zamanda film izleme, fotoğraf çekme ve müzik dinleme olanağı sunuyor.

Kullanıcıların eğlence dünyasını ellerinde taşımalarına imkân veren PSP modelleri, aynı zamanda internete bağlanıp, cep telefonu gibi Skype kullanarak dünya’nın her köşesiyle konuşma fırsatı veriyor.

 

Yeni renklere sahip PSP 3000 modelleri, eğlenceyi zirveye çıkaracak yeni oyun paketleriyle sunulacak. İlk olarak, Turkuaz Yeşili yeni PSP3000, LittleBigPlanet oyunuyla kullanıcılarla buluşacak.

 

:: En çok hangi rengi beğendiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" PSP’ler Renklendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP’ler Renklendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP’ler Renklendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "