PUBG 8.1 güncellemesi pek çok yenilikle geldi


23 Temmuz 2020 Perşembe 11:20
PUBG 8.1 güncellemesi pek çok yenilikle geldi

PUBG 8.1 güncellemesi sessiz sedasız kullanıcılara sunuldu. Güncelleme notlarıyla dikkat çeken oyun, pek çok yeniliği de beraberinde getiriyor. Oyunda Sanhok’taki değişiklikler dikkat çekerken, aynı zamanda yapı değişiklikleri de yer alıyor. İşte güncellemenin detayları:

Yeniliklikler içeren PUBG 8.1 güncellemesi

PUBG 8.1 güncellemesi, 15 Temmuz’da test sunucusunda yer almıştı. 22 Temmuz’da ana sunuculara dağıtılmaya başlayan bu güncelleme ile birlikte Sanhok adasında büyük değişiklikler oluyor. Yağma Kamyonu ile birlikte oyunculara yeni bir teçhizat toplama yolu sunulmuş oluyor. Dereceli sezonun da başlangıç ateşini yakan 8.1 güncellemesi, Survivor Pass detaylarını içinde barındırıyor.

Yeni güncelleme ile birlikte Sanhok, baştan aşağı yenilenmiş durumda. Adada yer alan yapıların çok daha iyi görünmesi amacıyla binaların yenilendiği güncellemenin yanında Sanhok’ta yer alan denge sorunları da halledilmiş oldu.

Adadaki geliştirmelerin yanında aslında güncellemenin en dikkat çekeci yanı Ganimet Kamyonu oldu. Ganimet Kamyonu sayesinde oyuncular riskli de olsa ek ekipmanlar toplayabiliyor.

PUBG 8.1 guncellemesi-00

Kamyonlar adanın etrafında yer alan garajlardan birinde beliriyor ve yol boyunca ilerliyor. Bu kamyon oyuncular tarafından hasar görmeye başlarsa, bazı ganimetler düşürmeye başlıyor. Eğer kamyonu yok etmeye odaklanmış bir oyuncuysanız müjdemiz var: Eğer kamyonu yok ederseniz, özel kozmetikli silahlar da dahil olmak üzere pek çok özel ödüle sahip olabiliyorsunuz!

Tek bir maçta toplamda 8 Ganimet Kamyonu bulunuyor ve takım arkadaşlarınızın da hayatını riske atmamak adına elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Bu kamyon şimdilik dereceli maçlarda karşımıza çıkmıyor olsa da oyuncular tarafından sevilmesine bağlı olarak dereceli maçlara da gelmesi bekleniyor.

2020’nin kasvetli havasından PUBG geliştiricileri de etkinlenmiş olacak ki Sanhok için açık hava, gün doğumu ve gün batımı gibi hava olaylarını oyuna ekliyor. Oyun pek çok yeniliği getiriyor ve bu oldukça iyi görünüyor. Oyunun güncelleme detaylarının tamamı görmek için buraya göz atabilirsiniz.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PUBG 8.1 güncellemesi pek çok yenilikle geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG 8.1 güncellemesi pek çok yenilikle geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG 8.1 güncellemesi pek çok yenilikle geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  2. 2 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  3. 3 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  4. 4 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  5. 5 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  6. 6 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  7. 7 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  8. 8 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  9. 9 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  10. 10 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!