Okunma

PUBG’nin etkinlik modu oyuncuları geçmişe götürüyor!


17 Ağustos 2018 Cuma 23:59
PUBG’nin etkinlik modu oyuncuları geçmişe götürüyor!

PUBG bu hafta sonu yeni bir etkinlik modu ile oyunculara eğlenceli dakikalar yaşatacak. Yapılan açıklamaya göre, PUBG Etkinlik Modu ile bu hafta sonu oyuncular geçmişe götürülecek.

PUBG Etkinlik Modu oyunculara nostalji yaşatacak!

PUBG bu hafta sonu oyuncuları, oyunun erken erişim zamanına götürecek. Nostalji dolu dakikaları oyunculara yaşatacak olan yapımcılar, oyunda bulunan eski kuralları da geri getirecek. Erken erişim anılarını yeniden canlandıracak olan yapım, birçok eski detayı da oyunculara yeniden sunacak.

Son güncellemelerle mavi alan dışında kalan oyuncular bildiğiniz üzere, alanın küçüklük derecesine göre hasar alıyordu. Alan küçüldükçe bu oyuncular, oyunun güncel sürümünde daha fazla hasar almaya başladı.

PUBG etkinlik modu

Oyuncuları erken erişim zamanına götürecek olan PUBG Etkinlik Modu, mavi alan kuralını da geçmişteki gibi uygulayacak. Bu hafta sonuna özel olarak sunulacak etkinlik modunda ayrıca, oyunun erken erişim zamanında bulunan giysi ve eşyalar da yer alacak.

Erken Erişim Anıları etkinliğinin dört kişilik takımlar için geçerli olan Erangel haritasında gerçekleşeceğini de belirtelim. Bunlara ek olarak, silah istatistiklerinin güncel sürüm ile aynı kaldığının da altını çizmek gerek.
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PUBG’nin etkinlik modu oyuncuları geçmişe götürüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG’nin etkinlik modu oyuncuları geçmişe götürüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG’nin etkinlik modu oyuncuları geçmişe götürüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "