Okunma

PUBG hilecileri dayak yedi!


03 Kasım 2017 Cuma 15:00
PUBG hilecileri dayak yedi!

PUBG söz konusu olduğunda da diğer her online oyunda olduğu gibi hileciler oyun keyfimizi baltalamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bluehole hileye karşı büyük bir savaş verse de, güvenlik önlemlerini sürekli arttırılsa da durum değişmiyor. Hile bir yolunu buluyor ve oyun keyfimizi berbat ediyor.

İşte bu hileciler hızla bulunup oyundan uzaklaştırılken, bazen de çok ilginç olaylar yaşanabiliyor. Çin’de yaşanan bir olayda, hile yapan oyunculara cezayı Bluehole’dan önce diğer oyuncular kesti. İnternet kafede yaşanan olayda, sinirlenen oyuncular, hile yapanlara resmen meydan dayağı attı.

pubg

PUBG hile sorununu kendi yollarıyla çözdüler

Söz konusu hileden de size bahsedelim. Son dönemde hayli aktif olan bu hile oyundaki karakterinize inanılmaz bir hareket hızı kazandırıyor. Böylece diğerleri tarafından takip edilmesi imkansız hale geliyorsunuz.

İşte Çin’de bu şekilde oyunu oynayan biri internet kafede şiddete maruz kaldı. Olay akıllı telefon üzerinden videoya kaydedilirken, kaydı yapan kişi olayı YouTube’a kaydetti.

UYARI: Videonun belli oranda şiddet içerdiğini ve rahatsız edici olabileceğini belirtelim.

https://youtu.be/UdCuPLeWxVk

https://youtu.be/KhZswrgmnag

 
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “PUBG hilecileri dayak yedi!”

  1. batuhan dedi ki:

    silinmiş video

" PUBG hilecileri dayak yedi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG hilecileri dayak yedi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG hilecileri dayak yedi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "