PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey


03 Temmuz 2020 Cuma 17:30
PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey

PUBG Mobile‘ın mevcut sezonu birkaç gün içinde sona eriyor. Tarihler 12 Temmuz olduğunda ise eski sezon haline gelecek olan PUBG Mobile 13. Sezon yerini, yeni sezon olan PUBG Mobile 14. Sezon‘a bırakacak. Yeni sezona daha varken, oyun hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Tahminler ve sızıntılar birleştiğinde, ortaya en azından bir kroki çıkıyor. İşte PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey:

PUBG Mobile 14. Sezon için bilenenler

PUBG Mobile 14. Sezon hakkında ortaya çıkan en isabetli şeylerden birisi haziran ayının son günlerinde ortaya çıkan, oyun içi bir video. Mr.GHOST GAMING adlı YouTube kanalı üzerinden paylaşılan 14. Sezon hakkında önemli bilgileri içeriyor. Farklı bir oyun haritasıyla karşılacağımızı, yeni kıyafet ve karakterler ile karşılacağımızı bu video ile rahatlıkla görebiliyoruz.

PUBG Mobile 14. Sezon için bilinenler

Yine de belirtmemizde fayda var ki PUBG Mobile tarafından yeni sezon için resmi bir paylaşım söz konusu değil. Yine de sızdırılan videoda yepyeni araçlar, silahlar ve karakterler görüyoruz. Oyuna yeni ekleneceği söylenen Livik haritasının da sızdırılan detayları bulunuyor.

Farklı skin’lerin ve silahların da yer alacağı yeni sezonda karşımıza Diamond Tier temalı M24 keskin nişancı tüfeği çıkacakken, M416 saldırı tüfeği için yeni bir baskı ve Dacia, UAZ araç baskıları yer alacak.

Oyunun resmi Twitter hesabından ise Livik haritası hakkında bir paylaşım yapıldı, paylaşımda, 7 Temmuz 2020 tarihi işaret ediliyor. 0.19.0 güncellemesiyle birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak yeni harita Livik heyecanla bekleniyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

0.19. güncellemesiyle PUBG MOBİLE A yeni mk-12 silahı geliyor,4 haritanın birleşdiği 2×2 km lik yeni harita geliyor,Ağır silah modu yenileniyor eğer Erangel 2.0 gelirse Ağır silahdaki Erangel değişecek,PUBG MOBİLE ÇİN sümünde Miramar ve Erangelde yeni event geldi bu eventde 3 büyük Pramit ve 6-7 tane küçük Pramit var bu Pramitlerde puzzle var onları çözdükçe size sandıktan silah veriyor ve büyük Pramitlerde 1 tane boss var bossu öldürdükte sandıkta güzel loot veriyor 😀

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 ay önce

Bence pupg mobilede cok hile var onların sıkıntısı cozulene kadar oynamiyicam

" PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bildiğimiz her şey ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  2. 2 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  3. 3 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  4. 4 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  5. 5 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  8. 8 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  9. 9 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti