PUBG Mobile’da kapalı kapılar ardında savaş!


05 Ağustos 2020 Çarşamba 13:30
PUBG Mobile’da kapalı kapılar ardında savaş!

PUBG Mobile için yakın zaman önce ortaya çıkan The Ancient Secret adı verilen mod için yeni bir harita duyuruldu. Ortaya çıktığı kadarıyla bu oyun modu gizemli bazı detayları da içinde barındırıyor. Bununla birlikte oyun modu için Library Map, yani Kütüphane Haritası da ortaya çıktı. İşte PUBG Mobile Library Map detayları:

PUBG Mobile Library Map gizem perdesini aralıyor

Ağustos ayının başında bir videoda görünmesinin ardından The Ancient Secret, dikkat çekmiş ve oyunseverleri heyecanlandırmıştı. Burada piramitlere gönderme yapan yeni oyun modu için yayımlanan Library Map de benzer bir gizemi içinde barındırıyor.

Gizemli eski uygarlık temasıyla karşımıza çıkan PUBG Mobile, oyunculara yepyeni oyun içi etkinlikler, özel ödüller ve farklı bir evren sunuyor. Yeni sunulan harita ile birlikte Team Gun adı verilen oyun geliyor.

PUBG Mobile Library Map-01

Şu an için bazı kullanıcılara sunulan bu yeni oyun modu ile birlikte, Miramar ve Erangel haritalarında da Ancient Secret binası görülebiliyor ve oynanabiliyor. Devasa büyüklükte iki katlı olarak konumlandırılan piramit yapısının içine girildiğinde gizemli detaylar ile karşılaşılıyor.

Oyun aynı zamanda kıyafete özel lobi ifadeleri, özel giriş ifadeleri, bulmacalar ve mini oyunlar ile daha da eğlenceli hale geliyor.

Team Gun oyunu ise PUBG Mobile‘da yer alan ilk iç mekân haritasında oynanabiliyor. Arena modu başlangıç silahlarıyla 4’e 4 oyun sunuyor. Oyuncular rakiplerini avladıkça, silahları yavaş yavaş yükseliyor, tıpkı CS: GO’daki Silah Yarışı gibi. Team Gun oyunu her hafta sonu cumadan pazar gününe kadar oyuncuların oynayabileceği şekilde sunuluyor.

PUBG Mobile Library Map ile oyuncular farklı bir evrene ışınlanıyor. Güncelleme yakında tüm oyuncular için sunulacak deniyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PUBG Mobile’da kapalı kapılar ardında savaş! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG Mobile’da kapalı kapılar ardında savaş! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG Mobile’da kapalı kapılar ardında savaş! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  2. 2 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  3. 3 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  4. 4 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!
  5. 5 SDN ofisinde büyük talihsizlik! SDN ofisinde büyük talihsizlik!
  6. 6 Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde! Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde!
  7. 7 Samsung Galaxy S20 FE'ye ilk bakış! Samsung Galaxy S20 FE'ye ilk bakış!
  8. 8 Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar inceleme! Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar inceleme!
  9. 9 Monster Aryond A27 V1.1 Gaming Monitör inceleme! Monster Aryond A27 V1.1 Gaming Monitör inceleme!
  10. 10 Takipçimize Galaxy Note20 Ultra hediye ettik! Takipçimize Galaxy Note20 Ultra hediye ettik!