Okunma

PUBG Mobile yeni haritası hakkında bildiğimiz her şey


27 Ocak 2020 Pazartesi 16:30
PUBG Mobile yeni haritası hakkında bildiğimiz her şey

PUBG Mobile popülaritesini devam ettiriyor. Bu kapsamda beklenen büyük PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesi hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Geçen yılın ağustos ayından beri beklenen güncelleme hakkında bir video sızdırıldı. Sızdırılan videoya göre Erangel haritasının yenilenen konumlarının işaretlendiğini gösteriyor.

PUBG Mobile yeni haritası Erangel 2.0

PUBG Mobile geliştiricileri, bir süredir Erangel 2.0‘ın piyasaya sürülmesi üzerinde çalışıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi aylardır beklenen harita güncellemesi nihayet ufukta görünüyor. Yeni yayınlanan videoda Mr. Ghost Gaming, bir sonraki Çin Beta sürümünün yenilenen haritayı göstermiş oldu. Videoda gizli bir odada oyunun sevilen Erangel haritasının yenilenen konumlarının işaretlendiğini gösteriyor.

Oyuncuları heyecanlandırmak için olacak ki bunun yanı sıra yeni Karakin haritasından neye benzediğini gösteren bir ekranda videoda yer alıyor. Bu, Tencent Games’in Karakin haritasını yakında mobil ortama taşıyacağı anlamına geliyor olabilir.

Bildiğiniz gibi beta sürümler ya da ilk güncelleme alan yerler genellikle aktif oyun oynayan nüfuslarından dolayı Çin veya Hindistan oluyor. İşte söz konusu güncellemenin Çin’de beta sürümü için hazır olduğu bildiriliyor. Ancak haritanın yeniden düzenlendiği gösterilen videoda yapılan açıklamalardan biri, öncekinden farklı gibi görünen yeni Erangel’in haritası. Erangel 2.0 haritası, arazinin üç adaya bölündüğünü göstermektedir. Yeni detaylarla beraber köprünün değiştiği yenilendiği de ortaya çıkmış oluyor.

PUBG Mobile yavaş yavaş CoD Mobile ile yakınlaşıyor

Bunun dışında yeni güncelleme ilgili bildiklerimize baktığımızda farklı sınıflar ve yeteneklerin geleceği biliniyor. Harita yeni Erangel 2.0’ın bir parçası gibi görünüyor ve buraya bir sürü bayrak yerleştirilmiş. Bu bayraklar farklı grupları veya sınıfları gösterebilir diye düşünüyoruz. Hatta PUBG Mobile’in en büyük rakibi olan Call of Duty Mobile gibi bir sınıflar ve yeteneklerin gelmesi bekleniyor. Gerçi her iki oyunun Tencent tarafından yapıldığı göz önünde bulundurulursa bu detay çok da şaşırtıcı görünmüyor.

Sızdırılan videoda gösterilen sınıflardan birisi CoD Mobile’daki gibi Ninja sınıfına benziyor. Bunun yanı sıra kalkan tutan bir karakter de bulunuyor. Bunun yanında şifacı gibi bir karakter de yer alıyor gibi duruyor. Ancak yine de bunlar tahminler ve beklenenler ile gerçekleşenler birbirini karşılamayabilir. Yine de CoD Mobile ve PUBG Mobile’ın birbirine olan benzerliği ve yakınlığına bakılarak, söz konusu beklentilerin en azından bu yönden tutacağı düşünülüyor.

Sızdırılan detayların yer aldığı videoyu aşağıya bırakıyoruz
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 yorum - “PUBG Mobile yeni haritası hakkında bildiğimiz her şey”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Güncellemeler iyi ama önce şu hilecilere bir çözüm bulun oyun iyice cıvıklaştı hileciler yüzünden adamlar paralı hile oyunların yüklüyorlar galiba buda biraz sizin işinize yarıyor o yüzden hilecilere müdahale etmiyorsunuz herşeyi bir tarafa bırakıp oyunun bekası için hilecilere bir çözüm bulun…

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Pubg artık iyice saçmalamaya başladı hileciler bildiriyoruz hala banlamıyorlar. Güncellemenin geldiği gün bile rahatca hile kullanıyorlar o kadar basit olmuş.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Oyun daki araç patlamamalrini kaldirin

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hiller yüzünden braktm oyunu

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  pubg mobile bozdu bence bıraktım artık hilecilerde çok fazla zaten ÇoK mobile daha eğlenceli

 6. Anonim dedi ki:

  Call of duty deki yetenekler gelmesin

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hileleri kaldirin yeter

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Buhari’de çok güzel olmuş bence yorum bırakmak için iyi bir sabah Tebbet İnşallah gelir başka bir şey söyleyemiyorum İnşallah büyük ihtimalle gelecektir inşallah gelir

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Pubg mobile lite ye de haber yapın.

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Guzel olmus

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hileye çözüm bulun yeter.

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Pubg iyice çakma olmaya başladı

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Story mod a uyarlamaya çalışıyorlar zaten haritalarda bazı evlerde kamera kar var story mod un trailerinde da vardı

" PUBG Mobile yeni haritası hakkında bildiğimiz her şey konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG Mobile yeni haritası hakkında bildiğimiz her şey ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG Mobile yeni haritası hakkında bildiğimiz her şey ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "