Okunma

PUBG Survivor Pass 3 konsola giriş yapıyor!


25 Mayıs 2019 Cumartesi 11:10
PUBG Survivor Pass 3 konsola giriş yapıyor!

Son dönemde oldukça popüler hale gelen PUBG, her geçen özellik eklenerek yenilenmeye devam ediyor. Peki konsollar için de yayınlanacak olan PUBG Survivor Pass 3 nedir? Hep birlikte inceleyelim.

PUBG Survivor Pass 3 yakında k0nsollara geliyor

28 Mayıs günü yayınlanması beklenen içerikte yer alanları sizlere aktaracağız. Oyunun resmi sitesindeki habere göre, Premium Survivor Pass ve Seviye Atlama Eşyaları, G-Coin ile satın alınabilecek.

Ayrıca söz konusu paket, güncelleme yapılır yapılmaz direkt olarak sunuculara açılacak ve satın alınabilir olacak.

İlk paketimizin fiyatı 34.99 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Peki bu paketi alanlar nelere sahip olacak?

Wild Card Edition

34.99 dolar ödeyip Wild Card Edition alan bir oyuncu, PUBG tam sürümünün de sahibi oluyor. Ayrıca Okul Kostümü Seti (kadın) de paketin içinde yer alıyor. Setin içinde de Okul Eteği, Okul Ceketi, Okul Eteği (Kravatlı), Spor Ayakkabı (Beyaz) bulunuyor. Ayrıca 5 Seviye Atlama Eşyası da pakette yer alıyor.

Wild Card Paketi

Yalnızca Wild Card paketi alan kullanıcılar ise 9.99 dolar ödüyor ve Survivor Pass 3: Wild Card sahibi oluyor. Paket içinde yine 5 Seviye Atlama bulunuyor. Ayrıca Ivory Okul Üniforması Seti (kadın) de bu paketin içinde.

Yardım Paketi: Wild Card

Yardım Paketi’nin de fiyatı 9.99 dolar. Paketin içeriği 1,600 G-Coin ve Mavi Okul Üniforması’ndan (Kadın) oluşuyor.

Yeni paketlerin gelmesiyle oyun mevcut bazı paketlerine de veda ediyor. 28 Mayıs’tan itibaren Başlangıç Paketi, Başlangıç Paketi Bundle (PS4) ve Yardım Paketi (Xbox) satın alınamayacak. Ayrıca, Kozmik Setler ve Kozmik Paketler de mağazadan kaldırılacak.

Bütün detaylar için oyunun resmi sitesine buradan erişebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PUBG Survivor Pass 3 konsola giriş yapıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG Survivor Pass 3 konsola giriş yapıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG Survivor Pass 3 konsola giriş yapıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "