Okunma

CSL 3.0 Hommage R için Yarış Kıyafeti


21 Ağustos 2015 Cuma 16:04
CSL 3.0 Hommage R için Yarış Kıyafeti

1975 yılında Kuzey Amerika’da CSL 3.0 modeli ile büyük başarılar elde eden BMW, 40 yıl aradan sonra CSL 3.0 modelini CSL 3.0 Hommage olarak yeniledi. Geçtiğimiz günlerde ise bu modelin daha güçlü CSL 3.0 Hommage R sürümünün tanıtımı gerçekleştirildi.

BMW ve Puma’dan teknolojik yarışçı kıyafeti

Güçlü özellikler sunan yeni model ile birlikte, gelişmiş bir yarış kıyafeti de yüzünü gösterdi. BMW‘nin Puma ortaklığında geliştirdiği kıyafet, Bluetooth bağlantısı ile sürüşü daha keyifli, rahat ve son derece verimli hale getiriyor.

15-08/21/01-puma-bmw-hommage-r.jpg

Puma‘nın farklı teknoloileri ile donatılan kıyafetin, CSL 3.0 Hommage R modeliyle birlikte bir konsept olduğunu belirtmemiz gerek. Zira henüz, tam olarak bu tip kıyafetleri yarış pistlerinde göremiyoruz.

Ancak Puma yetkilileri, BMW ile yapılan çalışmanın gelecekte çok daha iyi kıyafetlerin geliştirilebilmesi için yeterince bilgi ve tecrübe edinildiği söylendi. Yani ilerleyen yıllarda çok daha iyi yarış kıyafetleri görebileceğiz.

:: Geliştirilen kıyafet hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarCaner Sönmez

Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “CSL 3.0 Hommage R için Yarış Kıyafeti”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  asparagas haber gibi

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Aynen katiliyorum arkadaşlara

 3. DogukanDogu dedi ki:

  Arabanin tasarimi cok guzel.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  İlk yorumu yapan arkadaşda kesinlikle katılıyorum. Madem böyle bir haber yapıyorsunuz, konu ile ilgili bilgiler ve haberi destekleyecek fotoğraflar olmalı.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Chip sayfasını terk ettim, siz onlardan betersiniz. Fotoğraf yok, yeterli bilgi yok. Gazetelerin arka sayfa haberleri bile daha detaylı.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  laf olsun diye haber yapmayın chip online bu yüzden terkettim sizide terketmek üzereyim. hani kıyafet. hani özelliği. hani araba. bilgi yok resim yok. çekidüzen verin kendinize

" CSL 3.0 Hommage R için Yarış Kıyafeti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CSL 3.0 Hommage R için Yarış Kıyafeti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CSL 3.0 Hommage R için Yarış Kıyafeti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "