Okunma

Qimonda’nun Son Çabaları


05 Şubat 2009 Perşembe 11:56
Qimonda’nun Son Çabaları

Son çabaları olarak piyasa çıkarttıkları oldukça ufak 2GB DDR3 bellek onları kurtarma yetecek mi? Bu bellek yongası 46 nm üretim teknolojise sahip ve 55 nm belleklere göre %75 daha az enerji harcıyor. Bu yeni bellek haberinin birkaç saat sonrasında firma yeni bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamanın başlığı “Qimonda iflas etmedi”. Açıklamanın içersinde ise firmanın iflas etmediği ve küçülme programı uygulayacakları yazıyor. Bu açıklamanın ardından Qimonda ile iş yapan firmaların oldukça rahatlamış olduğunu tahmin ediyoruz.

:: DDR3 bellek kullanıyormusunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Qimonda’nun Son Çabaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Qimonda’nun Son Çabaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Qimonda’nun Son Çabaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "