Okunma

Quadro İle Performansınızı Arttırın


17 Temmuz 2009 Cuma 13:35
Quadro İle Performansınızı Arttırın

NVIDIA bugün, Quadro profesyonel çözüm ürünlerinin artık Autodesk AutoCAD 2010 için optimize edilmiş olduğunu açıkladı. Grafik kapasitesini özel yapım AutoCAD performans sürücüleriyle birleştiren Quadro işlemciler, tasarım profesyonellerinin daha karmaşık 3 boyutlu ürün tasarımları oluşturmasına ve bunlarla etkileşime girmesine olanak tanıyor. NVIDIA Quadro çözümleri AutoCAD kullanıcılarına her fiyat noktasında en üst düzeyde verim sağlıyor.

Sınıfının en İyisi

Quadro işlemcileri ideal kalite, hassaslık ve performans dengesiyle iş istasyonları grafiğinde en iyi fiyat performansını sunuyor. Quadro çözümleri NVIDIA tarafından en üst kalite standartlarına ulaşacak şekilde tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiş.

Yüksek Performans

Quadro işlemcileri ‘3D Hidden’ görsel tarzında 5 kata varan performans artışı ve ‘Conceptual’ ve ‘Realistic’ görsel tarzlarında daha hızlı etkileşimli model manipülasyonu sağlıyor.

3D Modellerle Kolay Etkileşim

Quadro işlemcileri yüksek poligon 3D modellerini tam olarak verebilmek için gereken maksimum görsel kalitede çalışırken, büyük ölçekli modellerde kolay bir manipülasyon ve etkileşim olanağı sağlıyor.

Üstün Görüntü Kalitesi

Quadro işlemcileri, NVIDIA’nın AutoCAD performans sürücüsüyle sağlanan Quadro’ya özgü bir özellik olan AutoCAD “smooth lines” ekranında, performanstan ödün vermeden daha yüksek görüntü kalitesi sunuyor.

Gelişmiş Çoklu Ekran Desteği

NVIDIA nView gelişmiş ekran yazılımı, ekran başına 2560 x 1600′e varan çözünürlüklerde, tekli büyük ekran veya çoklu ekran seçeneklerinde en üst düzeyde esneklik sağlıyor.

NVIDIA’nın AutoCAD 2010 için yeni performans sürücüleri ücretsiz ve NVIDIA’nın web sitesinden yüklenebiliyor: www.nvidia.co.uk. Sürücüler bağımsız paket olarak veya NVIDIA’nın son grafik sürücüsüne tümleşik olarak edinilebilir.

:: AutoCAD 2010 kullanıyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Quadro İle Performansınızı Arttırın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Quadro İle Performansınızı Arttırın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Quadro İle Performansınızı Arttırın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "