Teknoloji devleri Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nde konuşacak


24 Kasım 2020 Salı 15:35
Teknoloji devleri Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nde konuşacak

Qualcomm’un bir sonraki amiral gemisi Snapdragon 875’in yani sıra en son 5G yonga setlerini duyurması beklenen 2 günlük Qualcomm Snapdragon etkinliğinde konuşma yapacak diğer firmalar belli oldu. Hawaii’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte Sony, Verizon, One Plus ve Xiomi gibi dünya devleri konuşmacı olarak yer alacak.

Qualcomm Snapdragon etkinliği devlere ev sahipliği yapacak

Qualcomm, Snapdragon Tech Summit etkinliğinin açılış konuşmaları için saatler ve tarihler açıklandı. 1-2 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek etkinlik TSİ 18.00 da başlayıp canlı olarak yayınlanacak. Etkinlikte konuşmacılar arasında yer alan isimler olaraksa Xiaomi CEO’su Lei Jun, Sony Mobile Başkanı Mitsuya Kishida ve OnePlus’tan Kyle Kiang gibi teknoloji dünyasına yön veren isimler bulunuyor. Konu başlıklarına bakıldığında ise Sony Mobile Başkanı Mitsuya Kishida’nın şirketin mobil oyunlara olan bağlılığı ve OnePlus’ın pazarlama müdürü Kyle Kiang’ın da Fortnite’ın telefonlarında 90Hz ile uyumlu hale getirmedeki son başarısını tartışacağı görülüyor.  Ayrıca Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun’un, şirketinin Qualcomm ile işbirliğini sunması ve yeni bir güncellemeyi tanıtması planlanıyor. 

Qualcomm Snapdragon

Etkinlik geleneksel olarak Qualcomm’un Başkanı Cristiano Amon tarafından açılacak. Ardından sahneye Verizon’dan Nicki Palmer ve Japonya’nın önde gelen telekomünikasyon şirketi NTT Docomo’dan Naoki Tani gibi isimler çıkacak. 

Etkinlikte yeni Snapdragon 875’in yonga setini tanıtması bekleniyor. Yeni nesil yüz tanıma ve AI teknolojilerine sahip olacak 875’in uygulanması ise, Hugging Face’in kurucu ortağı ve CEO’su Clement Delangue tarafından ayrıntılı olarak açıklanacak. Pandemiden dolayı yüz yüze katılımın olmayacağı etkinlik, birden fazla platformda canlı yayınlanacak. Bu platformlar arasında ise Twitter, Youtube ve kendi web sitesi bulunuyor. 
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Teknoloji devleri Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nde konuşacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji devleri Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nde konuşacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji devleri Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nde konuşacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)