Okunma

Qualcomm’dan Ödüllü Yarışma


21 Ekim 2011 Cuma 14:07
Qualcomm’dan Ödüllü Yarışma

Mobil bilişim alanında faaliyet gösteren bireyler ve şirketler, Qualcomm’un düzenlediği yarışmada mobil eğlence, mobil sağlık, lokasyon tabanlı servisler ve daha pek çok alandaki çalışmalarını sergileme fırsatı bulacak.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin 14 Kasım tarihine kadar www.mobilisfikriyarismasi.com adresindeki formu doldurmaları ve iş planlarını bu form aracılığıyla anlatmaları gerekiyor.

Jürinin değerlendirmeleri sonucunda 10 finalistin belirleneceği yarışmada birincilik ödülünün kazanan yarışmacı 30.000 TL, ikinciliği kazanan 15.000 TL ve üçüncülüğü kazanan yarışmacı da 5.000 TL nakit para ödülü kazanıyor.

Yarışmada ayrıca farklı alanlardaki uygulama ve fikirleri beğeni gören yarışmacılara akıllı telefonlardan tablet bilgisayarlara kadar farklı ödüller veriliyor.

Yarışmanın jürisinde Qualcomm Genel Müdürü Barış Ruacan, Bloomberg HT Ekonomi Direktörü ve MOBİLSAD Başkanı Prof. Dr. Kerem Alkin, Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal, Etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, Mivento Bilişim Kurucusu ve Genel Müdürü Altuğ Acar, Young Turk Ventures Kurucusu Cem Sertoğlu ve KAGİDER Başkanı Gülden Türktan gibi mobil teknolojiler ve girişimcilik dünyasından önemli simalar yer alıyor.

:: Yarışmaya katılacak mısınız?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Qualcomm’dan Ödüllü Yarışma konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Qualcomm’dan Ödüllü Yarışma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Qualcomm’dan Ödüllü Yarışma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "