Okunma

Qualcomm’un yeni başkanı belli oldu


28 Aralık 2017 Perşembe 13:19
Qualcomm’un yeni başkanı belli oldu

Qualcomm Incorporated, Başkan Yardımcısı görevindeki Cristiano R. Amon’un 4 Ocak 2018’den itibaren geçerli olmak üzere Başkanlığa terfi edildiğini açıkladı. TechInside‘ın haberine göre, Amon, yeni görevinde Qualcomm’un temel işlerinin yanı sıra yeni iş fırsatlarının da büyümesini sağlayacak anahtar stratejilerini kurmakla görevli olacak.

Amon buna ek olarak, Qualcomm Incorporated Başkanı Steve Mollenkopf’a raporlama yaparak, QCT tarafında da liderliğine devam edecek.

Steve Mollenkopf atama hakkında konuştu

Kararla ilgili olarak konuşan Qualcomm Incorporated’ın Başkanı Steve Mollenkopf,“Cristiano’nun sektör, mühendislik ve işletme becerilerinin eşsiz birleşimi ve deneyimi onu bu pozisyon için doğru kişi yapmaktadır. Bu sayede hem 5G öncülüğünde hem de mobil, Nesnelerin İnterneti, otomotiv, sınır bilişim, networking alanlarında Qualcomm’un lider konumunun ve teknolojilerinin daha da ileriye taşınacağına inanıyorum” dedi.

Amon görevi sırasında Qualcomm’u endüstri lideri olarak konumladı, Çin’de yonga seti stratejisini ve faaliyetini başarıyla oluşturarak yan pazarlarda büyüme sağladı ve şirketin uzun vadede başarılı olabilmesi için şart olan derin ve stratejik müşteri ilişkileri geliştirdi. QCT’nin yol haritasını 2008’den beri Amon çiziyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Qualcomm’un yeni başkanı belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Qualcomm’un yeni başkanı belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Qualcomm’un yeni başkanı belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "