Okunma

Radeon HD 6700 Kartların Özellikleri Sızdırıldı mı?


20 Eylül 2010 Pazartesi 07:30
Radeon HD 6700 Kartların Özellikleri Sızdırıldı mı?

AMD’nin yıl sonuna doğru piyasaya sürmeye başlayacağı yeni ekran kartı serisi hakkında henüz resmi açıklamalar yapılmış değil fakat dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. (Karşınızda Radeon HD 6300)

Çin kaynaklı bir site, AMD’ye ait olduğunu iddia ettiği bir belge yayınladı. Belgede yeni ekran kartı serisi Southern Islands’a dahil olan Barts adlı grafik işlemcinin özellikleri yer alıyor.

 

Barts grafik işlemcisi HD 6700 modellerinde yer alacak

 

Radeon HD 6700

Radeon HD 6700 olarak da adlandırılabilecek olan Barts’ın XT ve PRO adlı iki sürümünün yer aldığı slaytta bu GPU’nun NVIDIA’nın GeForce GTX 460′ına rakip olacağı belirtiliyor.

Barts hakkında yayınlanan bu slaytın gerçek olup olmadığı ise belli değil. Slaytın kendisi sahte olsa bile, üzerindeki bilgilerin doğru olma ihtimali de var.

:: Sizce bu slayt gerçeği yansıtıyor mu?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172272-radeon-hd-6700-kartlarin-ozellikleri-sizdirildi-mi-new-post.html

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Radeon HD 6700 Kartların Özellikleri Sızdırıldı mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Radeon HD 6700 Kartların Özellikleri Sızdırıldı mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Radeon HD 6700 Kartların Özellikleri Sızdırıldı mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "