Okunma

Radyasyon Korumalı Okul Üniforması!


16 Ağustos 2009 Pazar 10:57
Radyasyon Korumalı Okul Üniforması!

Artık öğrencilerin, cep telefonlarını okula götürmemeleri için bir engel kalmadı! Birçok ebeveyn tarafından “zararlı” savunması yapılan cep telefonları, Beyaz Rusya menşeili bir firmanın geliştirdiği okul üniformasıyla birlikte öğrencilere zarar veremeyecek.

Üniforma, yapısı itibariyle cep telefonlarından yayınlanan elektromanyetik dalgaları öğrencinin bedeninden uzak tutuyor ve böylece öğrenciyi korumuş oluyor. Üstelik cep telefonları için üniformada özel bir cep bile mevcut.

:: Çocukların cep telefonu taşımasının avantajlarını ve dezavantajlarını forumda paylaşalım.
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Radyasyon Korumalı Okul Üniforması! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Radyasyon Korumalı Okul Üniforması! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Radyasyon Korumalı Okul Üniforması! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "