Okunma

Radyolar TicToc’a Geçiyor


26 Ağustos 2014 Salı 12:31
Radyolar TicToc’a Geçiyor

TicToc, Virgin Radio’nun başarılı DJ’yi Geveze ve Süper FM’de sabahları şenlendiren Duygu Özkan‘ı dinleyicileri ile birebir ve anında buluşturuyor. Program sırasında online olan Geveze’ye ulaşmak isteyenler TicToc’ta ‘gevezeshow‘ hesabını aratıp ekliyor ve kendisine sorularını iletebiliyor.

Süper FM’deki programı sırasında Duygu Özkan’a ulaşmak isteyenler ise TicToc’ta ‘duyguozkancom‘u aratıp, çıkan hesabı ekleyerek, kendisine ulaşabiliyor. Arkadaş olarak ekledikleri hesaplarla DJ’lere ulaşan dinleyiciler, her türlü soru ve yorumlarını anında iletip, ya canlı yayında ya da mesaj olarak anında cevap alabiliyor.

Twitter’ın sonu mu geliyor?

Yıllar önce, radyo DJ’leriyle mesajlaşmak için yüksek maliyet gerektiren SMS’ler atmak gerekiyordu. Zaman kısıtı nedeniyle tüm mesajlar okunamayınca da okurların kontörleri boşa gitmiş oluyordu. Ardından Twitter çıktı ve soru-cevap süreci hem yayında hem yayın dışında mikro blog servisine taşındı.

Şimdi ise TicToc, daha da basit ve işlevsel bir iletişim sistemiyle dinleyicileri sevdikleri DJ’lerle buluşturmaya başladı. Eğer bu bir trend halini alırsa, radyo dinleyicileri arasında TicToc yeni bir fenomene dönüşebilir.

:: TicToc kullanıyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Radyolar TicToc’a Geçiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Valla pek iyi olmadı sanki tictoc telefonumu çok kasıyor, nedendir bilemedim tarayıcıdan ***** burdan dinliyorum bende napim.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kullanıyorum ve de çok beğeniyorum. Herhalukarda on numara diyebilirim.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Radyoculara verdikleri paranın %5 ini bana versinler bütün mahalleyi tictoc la haberleştireyim 😉

" Radyolar TicToc’a Geçiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Radyolar TicToc’a Geçiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Radyolar TicToc’a Geçiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "