Okunma

Rahat Rahat Konuşturan Star Paket


01 Ekim 2010 Cuma 17:01
Rahat Rahat Konuşturan Star Paket

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, hesabını bilen kurumsal müşterilerini Star Paket avantajlarından faydalanmaya davet ediyor (Nokia N8 Yola Çıktı!).

  Yurt içi iletişim maliyetlerini kontrol altına almak isteyen kurumsal faturalı hat sahipleri, Star Paket’e ayda hat başına 79 TL gibi avantajlı bir fiyata abone olabiliyor.

 

  Star Paket dakika hesabı yapmadan rahat rahat konuşma fırsatı sunuyor.

 

Star Paket kullanıcıları ayda sadece 79 TL karşılığında şirkete kayıtlı diğer hatlarla 5000, tüm Turkcell’lilerle 5000, diğer operatörlerin müşterileriyle ve sabit hatlarla toplam 3000 dakika rahat rahat konuşabiliyor.

Üstelik Star Paket’i 12 ay taahhütle alanlar, hiçbir sürprizle karşılaşmadan ve dakika hesabı yapmadan konuşabilmenin yanı sıra yüzde 15’lik indirim fırsatından da yararlanabiliyor.

:: En avantajlı kampanya hangisi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rahat Rahat Konuşturan Star Paket konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rahat Rahat Konuşturan Star Paket ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rahat Rahat Konuşturan Star Paket ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "