Okunma

Rainbow Six Quarantine bekleyenlere iyi haber!


22 Temmuz 2019 Pazartesi 00:13
Rainbow Six Quarantine bekleyenlere iyi haber!

Ubisoft’un E3 2019’da duyurduğu Rainbow Six Quarantine için belirlenen çıkış tarihinde değişiklik olabilir. Ubisoft CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre oyun 2020’nin Nisan ayını beklemeyebilir. Aynı tarihte Cyberpunk 2077 çıkacak.

Rainbow Six Quarantine çıkış tarihi değişebilir

2020’nin ilk çeyreğinde çıkacağı duyurulan oyunun çıkış tarihi geri çekilebilir. Ubisoft genel olarak her yıl başında (Ocak – Şubat dönemi) bir oyun çıkartıyor. Oyunun da bu aralık için muhtemel çıkış yapacak oyun olduğu gelen söylentiler arasında.

Rainbow Six Quarantine çıkış tarihi değişebilir

Şirketin çıkarttığı alt markalı oyun serileri Watch Dogs: Legion 6 Mart 2020’de çıkacakken Gods & Monsters 25 Şubat 2020’de çıkacak. İşte bu oyunlara etki etmeyecek yani rakip olmayacak bir oyun olan Rainbow Six Quarantine’nin de ocak ya da şubat ayının başında çıkması oldukça muhtemel oluyor. Ancak yine de son karar elbette Ubisoft’un elinde. Daha farklı bir tarihte olabilir.

1998’lere kadar dayanan oyun serisi Ubisoft tarafından satın alınan oyun serilerinden birisi oldu. Önceki yıllarda da Far Cry’ı CryTek’ten satın alan şirket, seriyi devam ettirmişti. İncelediğimiz zaman 2K, Ubisoft ve Rockstar Games gibi firmalar bu şekil uzun soluklu oyunları çıkartmaya devam edecek gibi gözüküyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rainbow Six Quarantine bekleyenlere iyi haber! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rainbow Six Quarantine bekleyenlere iyi haber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rainbow Six Quarantine bekleyenlere iyi haber! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "