Okunma

Ramada Plaza Güvenliği Karel’e Emanet!


01 Şubat 2016 Pazartesi 11:01
Ramada Plaza Güvenliği Karel’e Emanet!

Ramada Plaza Trabzon Hotel & SPA, güvenlik ve iletişim ihtiyaçları için Karel çözümlerini tercih etti.

Dünyanın en prestijli oteller zinciri Ramada Hotels’in üyesi olan Ramada Plaza Trabzon Hotel & SPA’da açık ve kapalı alanların iletişimini Karel IPG İletişim Platformu ve güvenliği Karel IP CCTV kamera ve kayıt sistemleri ile sağlanıyor.

45.000 m2 üzerinde hizmet veren tesisinin tüm iletişim ihtiyacı Karel çözümleriyle tek noktadan yönetilirken, operasyonel verimlilikte artış, maliyetlerde önemli ölçüdetasarruf elde ediliyor.

Oteldeki mevcut Otel Yönetim Sistemi ile entegre çalışabildiği için özellikle tercih edilen Karel IPG İletişim Platformu, sunduğu zengin özellikleri ve esnek yapısı ile zaman içinde değişen ve artan iletişim ve güvenlik ihtiyacını en üst düzeyde karşılayabilme özelliğine sahip. 

Farklı iletişim ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan çok fonksiyonlu IPG İletişim Platformu, farklı sektörlerde kullanılan yazılımlara kolayca entegre olarak operasyonel verimliliği de artırıyor.

En küçük işletmeden 64.000 çalışana kadar her ölçekte işletmenin kullanabileceği, esnek bir yapıya sahip olan sistem, santral özellikleri yanında tümleşik iletişim özellikleri de sunuyor.

:: Karel IPG İletişim Platformu hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ramada Plaza Güvenliği Karel’e Emanet! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ramada Plaza Güvenliği Karel’e Emanet! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ramada Plaza Güvenliği Karel’e Emanet! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "