Okunma

Yazma Hızınızı Geliştirin


16 Ocak 2009 Cuma 11:41
Yazma Hızınızı Geliştirin

Eğlenceli ve renkli animasyonlarla hazırlanmış dersler alarak yazım hızınızı artırabileceğiniz RapidTyping adlı Türkçe dil destekli ve ücretsiz bir yazılımla bilgisayar başında yazı yazmakla geçireceğiniz zamanları azaltabilirsiniz.

Dersleri Sırayla Geçin

Program kurulum aşamasından itibaren Türkçe dili ile kullanıcılarını karşılıyor. Derslerde animasyon olup olmaması ise kullanıcıların isteğine bırakılmış durumda bulunuyor. Her bir dersi sırasıyla almaya başlayıp, hepsinden gerekli olan hızı ve zamanı yapmış olduğunuz takdirde bir sonraki derse geçebiliyorsunuz.

İstatistiklerinizi Görün

Sol tarafta bulunan butonlar sayesinde derslerde yapmış olduğunuz tüm istatistikler tablolar halinde kullanıcılara rapor ediliyor. RapidTyping’in arayüzünü, kısayollarını ve istatistiklerin görüntülenme biçimlerini de kullanıcıların belirlemesine olanak tanınıyor.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (3,7 MB)

 
::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.


Bilgi için:
RapidTyping Team

 
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yazma Hızınızı Geliştirin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben zaten düşünce hızıyla yazıyorum.f klavye on parmak sağolsun.

" Yazma Hızınızı Geliştirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yazma Hızınızı Geliştirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yazma Hızınızı Geliştirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "