Okunma

Razer akıllı telefonunu ne zaman tanıtacak?


12 Kasım 2017 Pazar 08:00
Razer akıllı telefonunu ne zaman tanıtacak?

Robin adındaki bulut tabanlı akıllı telefonu üreten Nextbit’i satın aldıktan sonra kendi akıllı telefonunu üretmek için harekete geçen Razer, oyunculara yönelik bu hayalini gerçekleştirmeye çok yakın.

Razer akıllı telefonu nasıl olacak?

Firmanın Twitter hesabı tarafından bugün yayımlanan bir görselle birlikte, şirketin 1 Kasım tarihinde büyük bir duyurunun altına imzasını atacağı ortaya çıktı. Ayrıca bu görselle birlikte firmanın “oyunculara yönelik” olarak hazırladığı akıllı telefon dedikoduları da gerçeğe dönüşmüş oldu diyebiliriz.

Şimdilik akıllı telefonun herhangi bir teknik özelliği ya da fiyat gibi detayları bilinmiyor. Fakat görselde bir oyuncunun, akıllı telefonu üzerinde oyun oynadığını gördüğümüz için bu duyurunun kesinlikle Razer telefona ait olduğunu söylemek mümkün.

1 Kasım tarihine yaklaşık iki haftalık bir süre kaldı ama bu süre içerisinde muhtemelen firmanın akıllı telefonu hakkında yeni bilgiler edineceğimizi düşünüyoruz. Ayrıca şunu da belirtmek gerekiyor ki, cihazın oyunculara yönelik olarak hazırlanması, çok büyük bir ihtimalle oldukça güçlü bir donanıma sahip olarak üretileceğinin de bir göstergesi.

Yine de en iyisi 1 Kasım tarihine kadar gelecek haberleri ya da direkt olarak cihazın resmi tanıtım gününü beklemek en doğrusu olacaktır.

:: Sizce Razer’ın akıllı telefonu nasıl olacak?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim