Razer Chroma ile kasanızda renk cümbüşü


07.08.2017 09:00:00
Razer Chroma ile kasanızda renk cümbüşü

Razer marka fare, klavye ve kulaklığınız var ancak Razer Chroma senkronize ışıklandırma özelliğini bilgisayar kasanızda da kullanamamaktan mı yakınıyorsunuz? Bunun için çözüm yine Razer’dan geldi. Karşınızda Razer Chroma Hardware Development Kit (HDK)!

Razer Chroma Hardware Development Kit ne işe yarar?

Chroma uyumlu LED ışık şeritleri sunan Razer Chroma Hardware Development Kit sayesinde bilgisayarınızda ve hatta odanızın istediğiniz yerinde bu ışıklandırma sistemini kullanma olanağına sahip oluyorsunuz.

17-08/07/razer-chrome-hardware-development-kit-hdk-sdn-02.jpg

Oyun kurulumunuzu kişiselleştirmek ve tüm odanızda 16.8 milyon rengin geçişleriyle bambaşka bir deneyim yaşamak için kullanabileceğiniz bu dört kanallı donanım geliştirme kiti, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kutuda sunuyor. Tahmin edeceğiniz gibi modül Razer Synapse 3 ile Chroma Studio uyumlu ve Razer Chroma SDK aktif durumda.

Razer Chroma Hardware Development Kit temel modülü, 80 dolarlık fiyat etiketine sahip ve yanında iki adet LED şeritle birlikte geliyor. 50 cm uzunluğundaki ikili LED şerit paketleriyse 30 dolarlık fiyata sahip.

:: Razer Chroma Hardware Development Kit almayı düşünür müsünüz?


 • yazarİlker Şekercioğlu

  Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Razer Chroma ile kasanızda renk cümbüşü” üzerine bir yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   philips ambilight gibi

  Yorum yazın