Razer’ın yeni ürünleri CES 2017’de çalındı!


2017-01-09 11:00:00
Razer’ın yeni ürünleri CES 2017’de çalındı!

Razer, ABD’nin Las Vegas eyaletinde düzenlenen CES 2017 fuarı kapsamında duyurusunu gerçekleştirdiği iki yeni ürünü ile oldukça dikkat çekmeyi başardı.

Dünyanın ilk otomatikleştirilmiş üç ekranlı dizüstü bilgisayarı Project Valerie ile oldukça geniş açılı bir oyun ve çalışma deneyimi sunan Razer’ın, duyurusunu gerçekleştirdiği bir diğer ürün ise Project Ariana oldu.

Razer’ın Chroma teknolojisini yepyeni bir boyuta taşıyan Project Ariana, akıcı bir oyun deneyimi için tasarlanmış ilk video projeksiyon sistemi olma özelliğini taşıyor.

Oyun dünyası için oldukça önemli olan bu iki yeni ürün ile fuarı başarıyla tamamlayan Razer’ın, aslında büyük bir talihsizlik yaşadığı ortaya çıktı.

Razer, iki prototip ürünün çalındığını açıkladı.

Şirketin CEO’su Min-Liang Ttan, Facebook hesabı üzerinden Razer’ın iki prototip ürününün CES 2017 fuarında çalındığını açıkladı.

17-01/09/basliksiz-2.jpg

Prototiplerin bulunabilmesi için hazırladıkları raporlar ile birlikte güvenlik güçlerinin yardımına başvurduklarını belirten Ttan, hangi ürünlerin çalındığını açıklamasında belirtmiyor.

Razer’ın CES 2017’de gün yüzüne çıkardığı ürünlerden sadece Project Ariana ve Project Valerie prototip olduğu için hangi ürünlerin çalındığını anlamak oldukça kolay.

:: Razer’ın gün yüzüne çıkardığı ürünlerin CES 2017’de çalınması hakkında ne düşünüyorsunuz?


 • yazarMehmet Ali Ertunç

  2015 yılının Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Pilot olma hayali ile uçaklara olan hayranlığı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Razer’ın yeni ürünleri CES 2017’de çalındı!” üzerine 7 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Hayvan gibi laptop u Nasıl çalmışlar acaba

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Seneye çift ekranlı nacbook çıkar

  3. SDN Okuru dedi ki:

   hakkı abinin gözü değdi sanırım 😀

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Sizmi caldiniz lan.

  5. SDN Okuru dedi ki:

   kuzey kore

  6. SDN Okuru dedi ki:

   o laptop cam ile çevrili değil miydi nasıl çalındı be

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Koskoca fuar nasıl çalı***** felandamı yok

  Yorum yazın