realme’den yılda 100 milyon adet satış hedefi


30 Ağustos 2020 Pazar 08:30
realme’den yılda 100 milyon adet satış hedefi

2 yıl önce Oppo’dan ayrılan realme, akıllı telefon modelleri ile hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde boy göstermeye devam ediyor. Bilindiği üzere kısa bir süre önce realme 7 ve realme X7 Pro modellerinin kutu açılışı sızdırıldı.

Özellikle orta segment telefon modelleri ile ön plana çıkan Çinli firma, 61 ülkede faaliyet gösteriyor ve büyümeye devam etmek için prestij temelli çalışmalarını sürdürüyor. realme’nin bir numaralı ismi olan Li Bingzhong, kendisine ve ekibine güveniyor.

realme akıllı telefon modelleri daha fazla yerde boy gösterecek

Li Bingzhong, Çin’in sosyal medya platformu olarak nitelendirilen Weibo aracılığı ile realme’nin son dört çeyrekte en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olduğunu belirtti. Buna ek olarak henüz 2 yaşında olan Çin temsilcisinin bu yılın son çeyreğinde pazar payı açısından dünya genelinde yedinci sıraya yerleştiği de biliniyor.

Bu sıralamanın akıllı telefon pazarı için geçerli olduğunu söyleyelim. Deneyimli iş insanı, kendi firmasının beklentileri aştığını ve kendisini kanıtladığını öne sürdü. AIoT teknolojisine odaklanmak istediğini belirten Bingzhong, yapay zekâ ile nesnelerin birleşmesini istiyor.

realme akıllı telefon modelleri

Oppo’da kıdemli yönetici sıfatı ile görev alan yönetici, “Nesnelerin İnterneti” olarak adlandırılan teknolojiye oldukça ilgi duyduğunu söyledi. Li Bingzhong, kendi firmasına ait olan TWS kulaklıklardan da son derece emin.

Bingzhong, her yıl en az 100 milyon adet akıllı telefon satmak istediğini açıkladı. Bu sektörde bölgesel lider olmayı hedefleyen realme, rakiplerine yetişmek için acele ediyor.

realme akıllı telefon

realme özellikle 8 konumda bölgesel lider unvanı ile anılmak istiyor. Bu konumlar arasında Güney Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Latin Amerika, Çin ve Rusya bulunuyor.

Son günlerde X7 Pro modeli ile gündemde olan teknoloji firması, kendi telefonlarında kullandığı 5G teknolojisini her geçen gün biraz daha geliştiriyor. Kendisinin bu konuda Çin’den yardım aldığı da öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor.

1 Eylül 2020 tarihinde realme’nin X7 ailesi ile tanışacağız. Kullanıcılar tarafından “yaşam tarzı” sıfatı ile hatırlanmak isteyen Doğu Asya temsilcisinin neler yapacağını göreceğiz. Son olarak realme’nin daha önce akıllı televizyonlar ve akıllı saatler için de önemli adımlar attığına şahit olmuştuk.
Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Güzel telefonlar çıkıyor maalesef biz kur ve vergilerden dolayı alamıyoruz

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Fiyatlari biraz dusurun peynir ekmek gibi satarsınız ey realme idarecileri

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Realme Xt kullanıyorum 7 aydır çok memnunum

" realme’den yılda 100 milyon adet satış hedefi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere realme’den yılda 100 milyon adet satış hedefi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda realme’den yılda 100 milyon adet satış hedefi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik