Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı


15 Eylül 2020 Salı 14:15
Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

Realme ülkemizde aktif olarak yer alan markalar arasında yer alıyor. Geçen nisan ayında Realme Buds Air karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise bu kulaklığın Pro takısı almış versiyonu için yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Alınan bir patent ile Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı ortaya çıktı. İşte detaylar:

Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

Akıllı telefon üreticileri kendi ekosistemlerini kurmak adına telefon modelleriyle uyumlu cihazlar çıkartıyor. Realme gibi yeni markalar da bu akıma uymaya çalışıyor. Realme’nin akıllı telefonların yanı sıra, TWS kulaklıklar akıllı TV’ler, akıllı giyilebilir ürünler, gibi çok çeşitli ürün gamına sahip. Şirket şimdiye kadar iki farklı modelde kablosuz kulaklık piyasaya sürdü.

Realme-Buds-Air-Pro-sarj-kutusu-00

IFA 2020 ‘de ise Realme’nin Buds Air Pro adlı kulaklığından bahsedildi. İşte bu kablosuz kulaklıklar için şarj kutusunun tasarımı, patenti sayesinde sızdırılıyor. Realme Buds Air Pro‘nun tasarım patenti, marka tarafından CNIPA (Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi) alındı. 91Mobiles tarafından ortaya çıkarılan patent görüntüleri yalnızca Realme’nin yaklaşmakta olan yeni kulaklık modelinin şarj kutusunun tasarımını gösteriyor.

Kulaklığın kutusu önceki modele kıyasla daha yuvarlak bir tasarıma sahip. Şarj kutusunun bunların yanında bir de LED göstergesine, bir eşleştirme düğmesine ve bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacağını söylemek mümkün. Patent, Realme Buds Air Pro‘yu beyaz renkte gösteriyor. Ekim ayında kulaklıklar Çin’de piyasaya sürülebilir.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!