Okunma

Red Alert 3 Genişliyor mu?


19 Aralık 2008 Cuma 11:00
Red Alert 3 Genişliyor mu?

Strateji severlere üçüncü kez Sovyetler ve Amerikalılar arasındaki fantastik savaşa katılma fırsatı tanıyan Command and Conquer: Red Alert 3 için bir eklenti paketi yapım aşamasında olabilir. Kısa bir süre öncesine kadar bu iddiaları kesin bir dille yalanlayan EA, şimdilerde “Bu konuda daha fazla bilgiyi 2009’da vereceğiz” diyor. Çeşitli kaynaklar da, Red Alert 3: Uprising adlı bir ek paketin EA Los Angeles tarafından hazırlandığını belirtiyor. Red Alert 3 ek paketinin nihai durumunu öğrenmek için ise 2009’u beklemek gerekiyor.

:: Red Alert 3’ü bitirdiniz mi?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Red Alert 3 Genişliyor mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Red Alert 3 Genişliyor mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Red Alert 3 Genişliyor mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "