Okunma

Red Alert 3 PS3’e Dolu Dolu Geliyor


14 Şubat 2009 Cumartesi 15:00
Red Alert 3 PS3’e Dolu Dolu Geliyor

PS3 konsoluna özel hazırlanan C&C Red Alert 3: Ultimate Edition paketi, gecikmeye değecek kadar başarılı ekstra içeriğe sahip.

Orijinal oyunun yanı sıra, Blu-ray kapasitesi sayesinde beş yeni çoklu oyuncu haritası, çeşitli sahne arkası video ve fragmanları, PS3’e özel Command % Conquer TV programları, geliştirme ekibinden ipuçları ve stratejiler içeren Command School bölümü ve BattleCast PrimeTime progamı, tüm birimlerin ayrıntılı profilleri ve resmi Red Alert 3 albümünü içeren Ultimate Edition, önümüzdeki ay piyasaya çıkacak.

Yapımcılardan Övgü

PlayStation 3 konsolunun çok güçlü bir platform olduğunu belirten EA Los Angeles yetkilisi David Seeholzer, bu ekstra sürede oyuna daha iyi grafikler, geliştirilmiş performans, ekstralar ve diğer sürümlerde bulunmayan özellikler eklediklerini açıkladı.

:: Konsolda strateji oyunu oynanır mı? Forumda tartışıyoruz.

Bilgi İçin :
Red Alert 3
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Red Alert 3 PS3’e Dolu Dolu Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Red Alert 3 PS3’e Dolu Dolu Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Red Alert 3 PS3’e Dolu Dolu Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "