Okunma

Red Dead Online için sevindiren haber geldi


16 Mayıs 2019 Perşembe 09:57
Red Dead Online için sevindiren haber geldi

Uzun bir süre merakla beklenen Red Dead Redemtion 2 piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra online olarak oynanabilir hale geldi. Beta sürümü olarak çıkış yapan Read Dead Online aradan geçen ayların ardından sonunda resmen sunuldu.

Red Read Redemption 2 online sürümü sunuldu

Gelen son güncellemeyle beraber beta aşaması sona erdi ve oyunun çoklu oyunculu sürümü nihayet tam sürüme geçmiş oldu. Bu güncellemeyle beraber Rockstar Games oyuna hikaye görevleri, serbest dolaşma gibi birkaç ekleme de yaptı.

Oyuncular oyun içerisinde çeşitli “Fırsatlar Ülkesi” görevlerini yapabilecekler. Ayrıca, oyun içerisinde seçtikleri tarafa göre ilerleyecekler.

Red Read Redemption 2 online yenilikleri neler?

Gunslinger yolunu takip edenler Del Lobos çetesine karşı çıkacak ve Marshall Davies ile Valentine kasabasını kurtarmasına yardım edecek. Outlaws’da ise Samson Finch ile birlikte otoyol soygunu ve diğer kötülüklere devam edecek. Hangi yoldan giderse gitsin, her iki yolun sonunda da Blackwater‘da tehlikeli bir rakip oyuncunun karşısına çıkacak.

Oyunun tek oyunculu modunda bulunan Free Roam görevleri de bu versiyona eklendi. Ayrıca için balıkçılık, kuş vuruşu ve bitki toplama gibi etkinliklerin yer aldığı Posse Versus yarışmaları online versiyonda karşımıza çıkıyor.

Red Dead Online deneyiminin nasıl olacağı da yeni güncellemeyle birlikte oyuncuya soruluyor. Oyuncu online dünyada saldırgan ya da savunma stillerinden birini seçebilir. Bunlardan saldırganın varsayılan oyun stili olduğunu belirtelim. Savunma ise bire bir çatışmalardan kaçınan ve dünyayı keşfetmek isteyen oyunlar için sunuluyor.

Geliştiricinin aktardığı bilgilere göre, saldırgan ve savunma oynanış stillerinin çoklu oyunculu modda oyunu dengeliyor ve eşitlik sağlıyor.

Güncellemenin ardından oyunculardan geri dönüşler alan Rockstar bununla ilgili de hareket geçti. Rockstar ilerleyen zamanda silah takas hızını artıracak. Yeni günlük zorlu görevler ve ödüllerin yanı sıra otomatik nişan desteğini kaldıracak.

Rockstar, gelecek haftalarda yeni güncellemeleri eklemeye devam edecek. Oyuncular yeni kıyafet, silah ve kazanacağı ödüllere kısmen karar verme hakkına sahip olabilecek.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Red Dead Online için sevindiren haber geldi”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Red Read Redemption 2 derken 😀

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Yazının her bölümünde oyunun ismi hatalı yazılmış. Bir yerde doğrusu yazılmış. Yazıyı yazmadan önce oyunun ismini öğrenmek gerekiyor.

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Ahahah bende sen deyince farkettim. Read Dead, Red Read 😀

" Red Dead Online için sevindiren haber geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Red Dead Online için sevindiren haber geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Red Dead Online için sevindiren haber geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "