Okunma

Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi kesinleşmiş durumda!


31 Aralık 2017 Pazar 22:05
Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi kesinleşmiş durumda!

Red Dead Redemption 2 2018 yılının beklenen oyunlarından birisi olarak uzun zamandır çıkış tarihi konusunda çeşitli haberlerle karşımıza çıkıyordu. Yeni haberlere göre Red Dead Redemption 2, önümüzdeki yılın bahar aylarında çıkış yapacak.

Coolshop tarafından paylaşılan bilgilere göre oyun 8 Haziran 2018 tarihinde oyunculara sunulacak. Bilindiği üzere Coolshop, Grand Theft Auto 5‘in çıkış tarihini doğru bir şekilde önceden sızdırmıştı bu yüzden bilgiler güvenilir kaynaklardan geliyor.

Red Dead Redemption 2 2018’in baharında çıkıyor!

Rockstar Games tarafından geliştirilen oyunun yapımcıları çıkış tarihi olarak 2018 yılının bahar aylarını işaret etmişti. Bugün çıkan yeni haberlerle birlikte bu doğrulanmış durumda. Firmadan resmi bir açıklama yapılmış olmasa da Hollanda merkezli Coolshop, oyunun çıkış tarihini kesin olarak açıklamış durumda.

Red Dead Redemption 2

Ayrıca oyun ilk olarak Playstation 4 ve Xbox One için sunulacak. Oyunun ikinci serisinin bilgisayara çıkacağı yönünde henüz bilgi verilmiş değil.

Oyunda vahşi batı dünyasının muhteşem yapısıyla iç içe olacağız. Ayrıca oyunda tren soygunları, vahşi hayvanları avlamak gibi birçok özellik yer alıyor. Rockstar Games, 2018 yılında oyunda dünyasına etkileyici bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

:: Red Dead Redemption 2 oyunu hakkında düşünceleriniz neler?
Yorum yazın

" Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi kesinleşmiş durumda! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi kesinleşmiş durumda! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi kesinleşmiş durumda! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "