Okunma

Rehberinizi Kullanımınıza Göre Düzenleyin


26 Nisan 2009 Pazar 14:07
Rehberinizi Kullanımınıza Göre Düzenleyin

TextQuick son derece basit bir program olmasına karşın yaptığı iş oldukça büyük. Rehberinizdeki kişileri ilk açılışta senkronize olarak kullanım sıklığına göre sıralıyor. Bu bilgileri de mesajlarınızdan ve arama kayıtlarınızdan elde ediyor.

Bu sayede sık görüştüğünüz kişilere rehberde aramakla zaman kaybetmeden, programın arayüzünden ilk sıralarda ulaşmanız mümkün. Program Symbian arayüzüne uygun bir yapıda. Bu sayede sezgisel olarak aradıklarınızı bulabiliyorsunuz. Belirlediğiniz kişiyi programın içersinden isterseniz arayabilir, isterseniz de yine programın içersinden mesaj gönderebilirsiniz. Ya da kişinin rehberdeki ayrıntılarına tek tıklamayla gidebilirsiniz. 


Uygulama şimdilik alanında tek olma özelliğine sahip

Uygulamanın çok fazla bir ayarı yok ancak kişilerin gösterim şeklini (ad-soyad sıralaması) ve uygulama ile gerçekleştirilen işlem sonrasında ne yapılması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz. 30 günlük deneme sürümüyle sunulan uygulamayı sonrasında satın almanız gerekiyor. Buradan indirebileceğiniz tüm os9 sürümleriyle uyumlu olarak çalışan yazılımı sertifikalandırmak gerekiyor.

:: Rehber alışkanlıklarınızı değiştirebilecek düzeyde bir uygulama mı? 

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rehberinizi Kullanımınıza Göre Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rehberinizi Kullanımınıza Göre Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rehberinizi Kullanımınıza Göre Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "