Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı


17 Ağustos 2020 Pazartesi 19:17
Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı

Ghost of Tsushima’nın Türkçe altyazı desteği almasından yeni grafik detaylarına kadar pek çok bilgiyi daha önce sizlerle paylaşmıştık. Hatta oyunun geçenlerde ilk 10 gündeki istatistiklerini paylaşmıştık. Sony, Ghost of Tsushima’nın daha ilk üç günde 2.4 milyondan fazla kopya satıldığını söylemiş ve bu rakamlarla platformun en hızlı satan oyunu olduğunun altını çizmişti. İşte bu rekor kıran Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor!

Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor

Sony bu yılki etkinliğinde görmemizi sağladığı daha sonra da oyunseverlerin karşısına çıkartarak oynama fırsatı sunduğu oyunu için yeni bir iş birliğine gidiyor. Bu hamle ile birlikte Japon mitolojisinde yeri olan yeni düşmanlar ve karakterler içeren, orijinal oyundan ayrı bir hikâyede ve iki veya dört kişinin birlikte oynamasına izin verilecek yeni bir mod sunuyor.

Sucker Punch Productions‘ın kıdemli oyun tasarımcısı Darren Bridges, Playstation’ın blogundaki bir paylaşımda, oyunun ücretsiz olarak sunulacağını yazıyor. Yazıda oyunun hikâyesinde oyuncuların farklı sınıflardan nasıl seçim yapacakları açıklanıyorken aynı zamanda özel olarak hazırlanan görevlerle 2 ya da 4 kişilik gruplarla oyunun nasıl bir deneyim sunacağı detaylandırılıyor.

Kaç oyuncu girdiğinize bağlı olarak, farklı görevlere erişebileceksiniz. Örneğin iki kişilik göreve girdiyseniz, o zaman çok sayıda savaş içeren bir dizi hikâyeyi deneyimleyebiliyorsunuz. Eğer dört kişilik bir grup halinde oyuna girdiyseniz, hayatta kalma temelli görevlere ulaşabiliyorsunuz.

Legends güncellemesi, oyunun en son güncellemesinin bir parçası olarak bu sonbaharda ücretsiz olarak sunulacak .
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!