Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı


17 Ağustos 2020 Pazartesi 19:17
Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı

Ghost of Tsushima’nın Türkçe altyazı desteği almasından yeni grafik detaylarına kadar pek çok bilgiyi daha önce sizlerle paylaşmıştık. Hatta oyunun geçenlerde ilk 10 gündeki istatistiklerini paylaşmıştık. Sony, Ghost of Tsushima’nın daha ilk üç günde 2.4 milyondan fazla kopya satıldığını söylemiş ve bu rakamlarla platformun en hızlı satan oyunu olduğunun altını çizmişti. İşte bu rekor kıran Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor!

Ghost of Tsushima ücretsiz oluyor

Sony bu yılki etkinliğinde görmemizi sağladığı daha sonra da oyunseverlerin karşısına çıkartarak oynama fırsatı sunduğu oyunu için yeni bir iş birliğine gidiyor. Bu hamle ile birlikte Japon mitolojisinde yeri olan yeni düşmanlar ve karakterler içeren, orijinal oyundan ayrı bir hikâyede ve iki veya dört kişinin birlikte oynamasına izin verilecek yeni bir mod sunuyor.

Sucker Punch Productions‘ın kıdemli oyun tasarımcısı Darren Bridges, Playstation’ın blogundaki bir paylaşımda, oyunun ücretsiz olarak sunulacağını yazıyor. Yazıda oyunun hikâyesinde oyuncuların farklı sınıflardan nasıl seçim yapacakları açıklanıyorken aynı zamanda özel olarak hazırlanan görevlerle 2 ya da 4 kişilik gruplarla oyunun nasıl bir deneyim sunacağı detaylandırılıyor.

Kaç oyuncu girdiğinize bağlı olarak, farklı görevlere erişebileceksiniz. Örneğin iki kişilik göreve girdiyseniz, o zaman çok sayıda savaş içeren bir dizi hikâyeyi deneyimleyebiliyorsunuz. Eğer dört kişilik bir grup halinde oyuna girdiyseniz, hayatta kalma temelli görevlere ulaşabiliyorsunuz.

Legends güncellemesi, oyunun en son güncellemesinin bir parçası olarak bu sonbaharda ücretsiz olarak sunulacak .
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rekor kıran Ghost of Tsushima için ”ücretsiz” detayı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik! iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik!
  2. 2 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?
  3. 3 Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti! Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti!
  4. 4 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
  5. 5 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
  6. 6 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  7. 7 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  8. 8 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  9. 9 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  10. 10 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?