Okunma

Resco Contact Manager Çıktı


25 Şubat 2009 Çarşamba 16:25
Resco Contact Manager Çıktı

Windows Mobile kullanıcılarının yakından tanıdığı mobil yazılım geliştirici firması Resco yeni geliştirdiği kişiler listesini yönetmeyi mümkün kılan bir yazılım sundu: Resco Contact Manager. Resco‘dan gelen bilgilere göre uygulama sayesinde kişilere kolay erişim ve mesajlarla geliştirilmiş entegrasyon sağlayan yazılım tamamen dokunmatik ekrana sahip akıllı telefonlar için sunuluyor.


Resco’nun yeni Contacts Manager Uygulaması

Resco File Explorer‘dan alışageldiğimiz kolay ve hızlı navigasyon özellikleri bu yazılımda da devam ediyor. Hızlı arama, sık kullanılanlar, kişilere resim tanımlama ve mesajları chat şeklinde sıralama programın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Resco Contact Manager firmanın resmi sitesinden 24.95 dolardan satışa sunuldu.

:: Kişi iletişim yönetimi için ücreti bir nebze fazla mı ne?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resco Contact Manager Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resco Contact Manager Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resco Contact Manager Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "