Resident Evil 3 çıkış tarihi duyuruldu


13 Aralık 2019 Cuma 16:19
Resident Evil 3 çıkış tarihi duyuruldu

PlayStation yılın son etkinliğini gerçekleştirdi. State of Play yayınında Resident Evil 3 çıkış tarihi de açıklandı. Capcom tarafından yapılan açıklamayla oyunun geliş tarihi netlik kazandı. Resident Evil 3, Raccoon City hikayesini tamamlamak için bir kez daha Capcom’un RE Engine oyun motoruyla canlanacak.

Resident Evil 3 çıkış tarihi açıklandı

Video oyun tarihinin en ikonik kadın kahramanlarından biri olan Jill Valentine, geri dönüyor. Bu kez oyun Valentine’nin acımasız biyolojik silah Nemesis tarafından takip edilirken çökmekte olan Raccoon City’den kaçışını konu alıyor.

Resident Evil 3 çıkış tarihi 3 Nisan 2020 olarak açıklandı. Oyun PlayStation 4’e, Xbox One X’in de dahil olduğu Xbox One konsol ailesine ve PC’ye aynı anda gelecek.

Resident Evil 3 ecza firması Umbrella Corporation tarafından geliştirilen bir biyolojik silah olan T-virus’un korkunç biçimde yayılmaya başladığı kabusun ortasında geçiyor. Oyunda hem aşırı derecede ölümcül, hem de tam bir zeka küpü olmak üzere tasarlanan dev insanımsı biyolojik silah Nemesis’i, S.T.A.R.S. üyesi Jill Valentine’ı amansızca avlamaya çalışırken göreceğiz. Oldukça güçlü silahları ve mutasyona uğramış vücudunu gizlemek için büründüğü siyah giysiyle Nemesis hedefine ulaşmaya çalışırken yolda karşına çıkan her tür engeli parçalayacak, ezecek ve yok edecek.

Tek kişilik bu hikayeye Resident Evil Resistance isimli asimetrik 4’e karşı 1 multiplayer oyun modu da eşlik edecek. Perde arkasında Deha rolünde oyuncular bir dizi ölümcül deneyde, Annette Birkin gibi Resident Evil serisinin ünlü karakterlerinin rolüne bürünebilecekler. Ortamı manipüle edecek ve Hayatta Kalanları tuzağa düşürmek için elinizdeki kartlarla ortalığa yaratıklar yerleştirecek, tuzaklar kuracak, güvenlik kameralarını silah olarak kullanacaksınız. Deha rolündeki oyuncular seride ilk kez G-Birkin ve Tyrant gibi elit biyolojik silahları kontrol edebilecekler.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resident Evil 3 çıkış tarihi duyuruldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resident Evil 3 çıkış tarihi duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resident Evil 3 çıkış tarihi duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xbox Series S kutusundan çıkıyor! Xbox Series S kutusundan çıkıyor!
  2. 2 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  3. 3 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  4. 4 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  5. 5 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  6. 6 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  7. 7 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  8. 8 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  9. 9 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  10. 10 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!