Okunma

Resident Evil 6’dan Yeni Detaylar


09 Şubat 2012 Perşembe 05:30
Resident Evil 6’dan Yeni Detaylar

Capcom için Resident Evil 6 projesinde yapımcı olarak görev yapan Yoshiaki Hirabayashi ile IGN’in yaptığı röportajda Resident Evil 6 hakkında önemli yeni detaylar ortaya çıktı.

Yoshiaki Hirabayashi’ye göre Capcom bu kez yepyeni bir şey deneyecek. Resident Evil 6’nın çok farklı ve herkesi korkutabilecek bir deneyim olmasını istediklerini söyleyen yapımcı, zombilerin de farklı olacağını belirtti.

Yapmaya çalıştıkları ve önümüzdeki aylarda oyunseverlere duyuracakları bu yeniliğin daha önce denenmemiş bir hareket olacağını savunan Hirabayashi, Resident Evil adı altında üretilen her oyun için yenilikçi olmayı her zaman denediklerini ve Resident Evil 6 konusunda da istisna olmayacağını söyledi.

Resident Evil 5 ile oyuna katılan Co-Op desteğinin oyuna kattığı imkanların sayısız olduğunu belirten yapımcının bu sözleri geçtiğimiz günlerde altı kişilik çoklu oyuncu desteği olacağı spekülasyonu yapılan Resident Evil 6 hakkında daha da heyecanlanmamıza yol açtı.

Önümüzdeki aylarda Capcom tarafından yapılacak yeni açıklamaları dört gözle beklememiz gerektiğini de ekleyerek röportajı noktaladı.

:: Resident Evil 6’da nasıl bir çoklu oyuncu desteği olmalı? Forumumuzda tartışalım.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resident Evil 6’dan Yeni Detaylar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resident Evil 6’dan Yeni Detaylar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resident Evil 6’dan Yeni Detaylar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "