Resident Evil: Afterlife’da İnanılmaz Sürpriz


06 Eylül 2010 Pazartesi 07:45
Resident Evil: Afterlife’da İnanılmaz Sürpriz

Milla Johovich…Bruce Wilis ile birlikte başrolünü paylaştıkları Beşinci Element ile ününe ün katan güzel yıldız, The Messenger: The Story of Joan of Arc gibi önemli yapıtlardaki performansı ile öne çıkmıştı. Bununla birlikte asıl patlamasını Residen Evil serisindeki Alice rolü ile yaşadığını söylemek yanlış olmaz.

 

 Keşke sussaydın be Milla!

Milla Jovovich, 10 Eylül’de gösterime girecel Resident Evil: Afterlife’ın senaryosu hakkında (Galeri için böyle buyurun) akla hayala gelmeyecek bir açıklamaya imza attı. İleriki satırlarımızda belirteceğimiz gerçek, filmin ilk on dakikasında ortaya çıkacak. Tüm bunlara rağmen, eğer senaryo ve gelişim hakkında herhangi bir ipucu edinmek istemiyorsanız, uzak durmanızı önermek zorundayız.

Spoiler uyarısı

Jovovich’in doğruladığı ve uzun süredir, sinema kulislerinde kendine önemli bir yer kapan gelişmeye göre Alice, filmin ilk on dakikası içerisinde, telekinezi, süper insan gücü, çevikliği ve dayanıklılığı gibi güçlerinin tümünü kaybedecek. Zaten Jill Valentine, Chris ve Claire Redfield’e bu kadar ihtiyaç duymasının sebebi de bu olacak.

 

Alice’in güçlerini elinden alan, hazırladığı serumla, baş kötümüz ve karizmatik dostumuz Albert Wesker olacak. İlgili süreçte, Alice’in tüm klonlarının da yok olacağını ve kadın kahramanın, canını güçlükle kurtaracağını da belirtelim.

Pişkinlik zor zanaat

Resident Evil: Afterlife’ın yapımcıları, şu ilginç (biraz da komik) açıklamaya imza attılar: “Eğer Alice’in güçleri yerinde dursaydı, klonların da gelişimi ile iddialı yapımımızın süresi, yalnızca 30 dakika olabilirdi çünkü Alice, sinek gibi tüm düşmanları avlardı. Şimdiyse, gerilim dozu arttı, senaryoya renk geldi.”


Biz de bu arkadaşlara şunları sormak istiyoruz: Madem Alice’ın güçlerini elinden alacaktınız, üç filmdir gelişmesine niye izin verdiniz. Üstelik, Alice’in ne becerisi olursa olsun (Resident Evil 3’te, doktordan yediği sıkı dayağı hatırlayın), tüm yeteneklerine karşın Albert Wesker gibi birinin önünde durmak kolay mı? Güçler sabit kalsa, yapımın, mutlaka 30 dakikada bitmesi mi gerekiyor? Resident Evil: Extinction, 30 dakikada bitti de, bizim mi haberimiz yok?

:: İlginç gelişmeyi nasıl yorumluyorsunuz?

 

 

yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resident Evil: Afterlife’da İnanılmaz Sürpriz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resident Evil: Afterlife’da İnanılmaz Sürpriz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resident Evil: Afterlife’da İnanılmaz Sürpriz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  2. 2 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  3. 3 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  4. 4 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  5. 5 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  6. 6 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  7. 7 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  8. 8 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  9. 9 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  10. 10 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!