Resident Evil: Village, dördüncü oyundan ilham alıyor


15 Şubat 2021 Pazartesi 12:27
ABONE OL
Resident Evil: Village, dördüncü oyundan ilham alıyor

Resident Evil: Village ile ilgili oynanış videolarının gelmesinin ardından, yapısının nasıl olacağıyla ilgili bilgiler de şekillenmeye başladı. Capcom’da görev alan bir yapımcı, Village’ı bugüne kadar yapılan en iyi hayatta kalma korku oyunu olarak nitelendirirken, dördüncü oyundan da bir hayli esinlendiğini söyledi.

Resident Evil: Village güzel bir denge sunacak

PlayStation Official Magazine dergisine konuşan yapımcı Peter Fabiano, Resident Evil: Village’ın tüm serinin en beğenilen oyunlarından biri olan RE 4‘ten yüksek oranda ilham aldığını doğruladı. Ayrıca Lady Dimitrescu ve kızları hakkında birkaç ipucu vererek bir sonraki oyun için yüksek beklentiler oluşturdu. Fabiano, “Resident Evil 4‘ten çok fazla ilham aldığımızı fark edeceksiniz, Ekip gerçekten otantik bir his yaratmak için çok çaba sarf etti. Ayrıca sizi diken üstünde tutacak pek çok sürpriz var. Oyuncular savaş, keşif ve bulmaca çözme arasında güzel bir denge bulacaklar” diye konuştu.

Bununla birlikte RE4 ve Village arasında benzerlikler de bulunuyor. Avrupa kırsal köy ortamında geçen bir ana olay örgüsü, bunun bir belirtisi. Alınan ilhamın bu gibi benzerliklerden ne kadar ötesine geçtiğini görmek ise ilginç olacak. Hikayeyi mahvetmek istemediklerini de ekleyen Fabiano, “Şunu söyleyebilirim ki, yaratıkların hepsi oyunun evrenine uyuyor. Village’ın genel dünyasını ve serinin tarihini hesaba kattığımızdan emin olabilirsiniz” dedi.

resident-evil-village-4-oyundan-esinleniyor

Yapımcı ayrıca konseptin serinin yedinci oyunu olan Biohazard için geliştirici sürecinin sonuna doğru ortaya çıktığını söyledi. Oyuncuların ana karakter olan Ethan Winters’ın gözünden oyunu deneyimlemelerine devam etmelerini istedik Bu, vizyonumuzu hedefte tutmamıza gerçekten yardımcı oldu. diyerek projeyi ne kadar ciddiye aldıklarından bahsetti.

Resident Evil: Village, 7 Mayıs’ta PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 ve Xbox Series X / S için çıkacak. O zamana kadar bu tarz haberlerle oyuncuların iştahı bir hayli kabaracak gibi duruyor.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Resident Evil: Village, dördüncü oyundan ilham alıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resident Evil: Village, dördüncü oyundan ilham alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resident Evil: Village, dördüncü oyundan ilham alıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  2. 2 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  3. 3 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  4. 4 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  5. 5 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  6. 6 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  7. 7 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  8. 8 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  9. 9 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
  10. 10 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği