Okunma

Resimler Sağ Tıkla Flickr’da


27 Şubat 2008 Çarşamba 22:00
Resimler Sağ Tıkla Flickr’da
Sendto Flickr‘ı basitçe tarif etmek gerekirse; farenize sağ tıklayarak eriştiğiniz menüye ‘Flickr’a gönderme’ özelliği ekliyor. Bu sayede ağ sürücüleri, taşınabilir diskler, flash bellekler, hafıza kartları da dahil olmak üzere her yerden görsel yüklemesi yapabiliyorsunuz.

Çoklu materyali de aynı anda seçip yükleyebildiğiniz uygulama, ‘tek tıkla yükleme’ mantığını korumak amacıyla fotoğraf bilgileri gibi girişler gerektirmiyor. Kısa süren kurulumun ardından, Flickr giriş bilgilerinizi ayarladıktan sonra, sağ tıklamayla eriştiğiniz menüdeki Gönder sekmesine Flickr seçeneğinin eklendiğini görebilirsiniz. Gönderim sırasında görsellerin ön izlemesini yapmak da eklentinin bir diğer güzelliği.

Doğrudan Flickr hesabınızla bağlantılı çalışan uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Sendto Flickr
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resimler Sağ Tıkla Flickr’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimler Sağ Tıkla Flickr’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimler Sağ Tıkla Flickr’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "