Okunma

Resimlerinizi Paylaşın, Yayınlayın


09 Mart 2009 Pazartesi 22:08
Resimlerinizi Paylaşın, Yayınlayın

Fotoğraflarınızı internet üzerinden galeri sitelerinde veya kendi sitenizde yayınlamak için en uygun ayarlamaları yapabileceğiniz Instant Photo Publisher ile isterseniz resimlerinizi CD’lerinize göndermek için de çeşitli görsel düzenlemeler yapabilirsiniz.

Doğrudan Yayınlayın

Tüm resim formatlarını destekleyen yazılımın asıl amacı resimlerinizi internet yolu ile yayınlayabilmeniz. Bunun için programa yüklediğiniz her fotoğrafın ufak bir ön izleme resmini otomatik olarak belirleyen yazılımda resim boyutlamalarını, resim başlığını, renk düzenlemelerini ve ilgili kategoriyi belirledikten sonra resminizi yayınlamak için ilk adımı geçmiş bulunuyorsunuz.

Kendinize Özel CD’ler Yaratın

İkinci adımda ise bu resmi programın sahip olduğu FTP istemcisi ile doğrudan internet sitenize gönderebiliyor veya bir arkadaşınızın e-posta hesabına yine doğrudan atabiliyorsunuz. Instant Photo Publisher’ın diğer bir özelliği ise bu resimlerinizi CD’ye yazabilmek. Az önce belirttiğimiz tüm ayarlamaları yaptıktan sonra internette yayınlamak yerine bu fotoğrafları programın içerisinden direkt olarak CD’ye basabilirsiniz.

İndirin

Programın bu sürümü 30 günlük kullanım kısıtlaması ile beraber geliyor. Yazılımın tam sürümünü satın alarak tüm kısıtlamaları kaldırmak istiyorsanız 19,95 Dolar ödemeniz gerekmektedir.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (3,7 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: RichNetApps.com
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Resimlerinizi Paylaşın, Yayınlayın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu kadar özellik için cok para:D

" Resimlerinizi Paylaşın, Yayınlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimlerinizi Paylaşın, Yayınlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimlerinizi Paylaşın, Yayınlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "