Okunma

Resistance 3’ün Brutality DLC’si Yolda


08 Aralık 2011 Perşembe 12:30
Resistance 3’ün Brutality DLC’si Yolda

Insomniac Games tarafından Sony’nin PlayStation 3 platformuna özel olarak hazırlanan Resistance 3’ün yeni indirilebilir içeriği Brutality duyuruldu ve hakkında ilgiler de geldi.

İndirilebilir içerik, Co-Op olarak iki kişi oynanabilecek olan “Survival” yani hayatta kalma haritaları ve ödüllü grup Mastodon’un yedi yeni şarkısını barındırıyor.

Brutality adlı indirilebilir içeriğin bugün itibariyle PS Store üzerinden indirilebileceği ve fiyatının ise henüz belli olmadığı açıklandı.

:: Resistance 3 oynuyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resistance 3’ün Brutality DLC’si Yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resistance 3’ün Brutality DLC’si Yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resistance 3’ün Brutality DLC’si Yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "